Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Profesjonalne zmywarki gastronomiczne i przemysłowe

  Witamy na stronie producenta zmywarek gastronomicznych MEIKO. Oferujemy profesjonalne zmywarki gastronomiczne i przemysłowe, nowoczesne technologie zmywania, urządzenia do mycia i dezynfekcji oraz maszyny do utylizacji resztek jedzenia. Od  kilkudziesięciu lat tworzymy rozwiązania wspierające procesy związane z ogólnie rozumianym zmywaniem, myciem i dezynfekcją. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w 30 państwach, co czyni z nas globalne przedsiębiorstwo branży technologicznej i serwisowej. Rozumiemy, że nie ma takiego samego biznesu. Każdy rodzaj i skala działania wymaga indywidualnych rozwiązań. Właśnie dlatego oferujemy nasze profesjonalne zmywarki gastronomiczne i urządzenia do dezynfekcji w różnych opcjach. Zależnie od Twoich wymagań, możesz wybrać niewielkie zmywarki podblatowe do baru, sprawne i uniwersalne zmywarki kapturowe do restauracji, czy potężne zmywarki tunelowe do dużych punktów hotelarskich, szpitali i stołówek. Poznaj czyste i inteligentne rozwiązania firmy MEIKO!

  Poznaj produkty MEIKO do różnych zastosowań

  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię

  Nasza firma może pochwalić się najlepszymi wynikami zmywania na świecie! Właśnie dlatego warto poznać zmywarki gastronomiczne MEIKO. Poza tym, dostosowujemy się do potrzeb wszystkich naszych klientów, produkując również profesjonalne zmywarki do “zadań specjalnych” jak chociażby te używane w samolotach czy w żeglarstwie. Zmywarki do gastronomii, hotelarstwa i innych branż związanych z serwowaniem jedzenia to m.in:

  • zmywarki podblatowe - przeznaczone do mniejszych powierzchni. Z łatwością wpasowują się w każdą przestrzeń dzięki swojej zwartej zabudowie. Można skorzystać z jednego z czterech koszy na: sztućce, szklanki, duże talerze lub tace. Będą to idealne zmywarki do niedużej restauracji czy baru.
  • zmywarki kapturowe - nieco większe rozwiązanie, mogące pomieścić aż dwa kosze pełne brudnych naczyń, oszczędzając tym samym czas i środowisko; zapakowanie i wypakowanie zmywarki nie wymaga schylania się, skręcania ciała czy wyginania. Na wyposażeniu zestawu- stół suszący zastępujący  polerowanie szkła przez obsługę.
  • zmywarki uniwersalne - to kompleksowe rozwiązanie połączone z wyparzarką, które dzięki dużej wysokości wsadu, bez problemu pomieści wielkogabarytowe naczynia, takie jak garnki czy patelnie;
  • zmywarki taśmowe - znajdują głównie zastosowanie w żywieniu zbiorczym - w średniej i dużej gastronomii. To kompleksowe urządzenia automatyzujące procesy w zmywalni, aby przyspieszyć proces zmywania oraz odciążyć pracowników.
  • zmywarki tunelowe - Potężne maszyny mogące pomieścić do kilkuset koszy pełnych naczyń lub garnków;
    

  Zmywarki przemysłowe, które oszczędzają zasoby naturalne


  Naszą ambicją jest aktywnie przyczyniać się do ochrony zasobów naturalnych. Zależy nam aby nasze myjnie, urządzenia dezynfekujące czy profesjonalne zmywarki gastronomiczne były dopasowane do potrzeb naszych klientów. Poniżej prezentujemy kilka rozwiązań, jakie MEIKO wprowadziło w różnych branżach.

  Referencje

  Mają Państwo pytania?
  Jak możemy pomóc?
  Nasi konsultanci w takich miastach jak Warszawa, Poznań czy Wrocław pomogą rozwiać Państwu wszelkie wątpliwości dotyczące zmywarek przemysłowych, gastronomicznych oraz rozwiązań dla różnych branż.
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję