Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Profesjonalne zmywarki gastronomiczne i przemysłowe

  Witamy na stronie producenta zmywarek gastronomicznych i przemysłowych MEIKO. Od kilkudziesięciu lat tworzymy rozwiązania wspierające procesy związane z ogólnie rozumianym zmywaniem, myciem i dezynfekcją. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w 30 państwach, co czyni z nas globalne przedsiębiorstwo branży technologicznej i serwisowej. Oferujemy profesjonalną technologię zmywania, urządzenia do mycia i dezynfekcji oraz technologię utylizacji resztek jedzenia. Poznaj czyste i inteligentne rozwiązania firmy MEIKO!

  Poznaj produkty MEIKO do różnych zastosowań

  M-iClean H
  M-iClean H – Zmywarka kapturowa

  Łatwa i ergonomiczna obsługa, krótkie cykle mycia, komfortowe warunki w zmywalni, idealna czystość – to wszystko zapewnia zmywarka kapturowa do naczyń M-iClean H. Dzięki rewolucyjnej technologii oraz latach doświadczeń, firmie MEIKO udało się stworzyć urządzenie, które sprosta najbardziej wyśrubowanym wymaganiom. Zmywarka gastronomiczna kapturowa M-iClean H pozostawi czyste naczynia i zadowolonych pracowników.

  Best of Market 2018
  Best of Market 2018 1 miejsce: zrównoważony rozwój i technologia

  Nasze rozwiązania doceniły redakcje fachowych, zagranicznych czasopism — First Class, GVmanager, 24 Stunden Gastlichkeit i Schulverpflegung 

  Produkty do zmywania
  Producent zmywarek gastronomicznych

  Dla MEIKO technologia przemysłowego zmywania to coś więcej niż przywracanie czystości zabrudzonym naczyniom. To proces, z którym każdy przedsiębiorca wiąże własne indywidualne potrzeby. Dla jednych kluczowym czynnikiem jest cena, inni chcieli by zainwestować wyłącznie w produkty solidne, które bezawaryjnie służyć będą przez lata. Od lat dostarczamy profesjonalne zmywarki do naczyń. Oferujemy szeroki asortyment zmywarek gastronomicznych różnego typu. W ofercie MEIKO znajdziesz szeroki wybór urządzeń tego typu m.in. zmywarki podblatowe do baru, kapturowe zmywarki do restauracji, urządzenia uniwersalne, kombajny myjące taśmowe i koszowe, a nawet zmywarki wózkowe.

  Poznaj nasze zmywarki do gastronomii

  Profesjonalna technologia mycia i dezynfekcji
  Urządzenia do mycia i dezynfekcji

  Dla branży „Healthcare” dbałość o sterylną higienę to absolutna podstawa. Właśnie takie rozwiązania oferuje firma MEIKO w zakresie mycia i dezynfekcji. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia takie jak myjnia dezynfektor do kaczek i basenów, myjki do czczenia masek i aparatów oddechowych, dezynfektory do wózków oraz myjnie uniwersalne do mycia i dezynfekcji przedmiotów szpitalnych.

  Myjnie - dezynfektory szpitalne

  MEIKO 90
  Najnowsze wiadomości z świata MEIKO

  Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości i informacje o firmie MEIKO. Życzymy miłej lektury.

  Informacje prasowe

  Znajdź produkty
  Nasze maszyny do Właściwości

  Co łączy ze sobą kielich do wina, skrzynka do transportu pieczywa, talerz cateringowy w airbusie, kubek na sztućce i automat oddechowy dla straży pożarnej? Wszystkie z nich są przygotowywane z zachowaniem idealnej higieny w technologii MEIKO!

  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię
  Mają Państwo pytania?
  Jak możemy pomóc?
  Nasi konsultanci w takich miastach jak Warszawa, Poznań czy Wrocław pomogą rozwiąć Państwu wszelkie wątpliwości dotyczące zmywarek przemysłowych, gastronomicnzych oraz rozwiązań dla różnych branż.
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję