0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Dialekt w Merdingen

  M-iClean H dba o to, aby w restauracji „Dialekt” w Merdingen nie pojawiała się niepotrzebna para

  Restauracja „Dialekt” w Merdingen w Bryzgowii stanowi pod względem architektonicznym ogromną szklarnię. Za higienę w tle dba MEIKO!

   

  Cafe Restaurant Bar

  Całkowicie nowatorski pomysł architektoniczny! Cel: zapewnienie pełnego komfortu! Położenie: na skraju słonecznego, słynącego z uprawy win miasta Merdingen, u stóp góry Tuniberg, a tym samym w jednym z najbardziej słonecznych regionów Niemiec. Architektura „Dialektu” – kawiarni, baru i restauracji w jednym – przypomina ogromną szklarnię i stanowi optymalne miejsce dla gastronomicznej działalności Steffena i Stefanie Kind. Ta preferowana w szczególności na wesela lokalizacja jest zarządzana przez kuzynostwo. „Naszym zamiarem było stworzenie miejsca, które niekoniecznie przypomina typową gastronomię w Schwarzwaldzie” – wyjaśnia z uśmiechem Stefanie Kind. Zamiast ciężkich drewnianych mebli i poroża na ścianach można tutaj spotkać palmy i nowoczesne meble wypoczynkowe. W menu czekają na gości regionalne, sezonowe potrawy z lekką nutą kuchni śródziemnomorskiej.

   

  Restauracja „Dialekt” została otwarta w 2011 roku, ale M-iClean H jest już drugą maszyną kapturową marki MEIKO w kuchni Stefanie Kind. „Dla nas ten model firmy MEIKO jest idealnym rozwiązaniem” – wyjaśnia właścicielka i szefowa kuchni. „Twardość naszej wody wynosi 20 dH, czyli jest niesamowicie twarda” – dodaje Steffen Kind. „M-iClean H zapewnia znakomity rezultat płukania” – uzupełnia swoją wypowiedź Steffen Kind. Duża wysokość przesuwu maszyny kapturowej zapewnia miejsce także na duże garnki, a stworzona na nowo przez MEIKO system, który zatrzymuje parę podczas otwierania maszyny, jest jednym z lepszych innowacji dla Państwa Kinds: „W pobliżu zmywarki znajduje się nasze pomieszczenie chłodnicze. W przeszłości zawsze, gdy w pomieszczeniu były otwierane drzwi a w maszynie została unisiona pokrywa, wydostająca się z niej para była wciągana do chłodni, co powodowało tworzenie zarodników pleśni na znajdujących się tam produktach” – wyjaśnia Steffen Kind.

  Fakt, że maszyna M-iClean H posiada automatycznie otwierającą się pokrywę, jest dla Stefanie Kind znakiem ogromnego postępu:

  „Cieszymy się, że możemy używać tak nowoczesnego urządzenia, która zapewnia nie tylko płynną, ale i szybką pracę!”