0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Szpital

  W życiu często trzeba iść na kompromisy, ale nie w szpitalu. Nie z urządzeniami MEIKO.

  W szpitalu człowiek i maszyna muszą idealnie współgrać. Bez awarii. Dzięki wczesnemu planowaniu procesów roboczych i innowacyjnej technologii firma MEIKO tworzy czyste rozwiązania. Przekonaj się sam.

  Pokaż materiały referencyjne

  Czystość do potęgi trzeciej: zmywanie, czyszczenie i dezynfekcja – wszystko z jednego źródła.

  Technika zapewniająca całkowitą higienę w pomieszczeniach roboczych i jadalniach – z jednego kompetentnego źródła. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. A w konsekwencji poświęcić więcej czasu w dobre samopoczucie swoich pacjentów na oddziałach.

  Dowiedz się więcej

  Linia myjąca kontra personel zmywający Wszystko jest kwestią planowania.

  Złożone przebiegi procesów, rozgałęziony przepływ materiałów, zmieniający się personel: organizacja pracy w szpitalu wymaga planowania w najdrobniejszych szczegółach. Firma MEIKO w niezliczonych projektach zdobyła niezbędne doświadczenie pozwalające na skuteczne i zindywidualizowane skonfigurowanie zmywarek.

  Dowiedz się więcej

  Wyszukiwarka produktów Technologia mycia i dezynfekcji

  Hygiene im Krankenhaus TopLine
  W jakim rodzaju miejsca myjnia-dezynfektor znajdzie zastosowanie?
  Każda branża i każdy obszar zastosowania mają inne potrzeby i wymagania. Znajdź maszynę, która spełni je najlepiej.
  26
  Steckbeckenspüler TopLine 40 B
  Co musi być umyte i zdezynfekowane?
  Znajdź myjnię-dezynfektor najbardziej odpowiedni do zakresu zastosowania.
  26
  Steckbeckenspueler TopLine
  Jaki rodzaj myjni-dezynfektora jest odpowiedni do zastosowania w strefie brudownika lub w pokoju pacjenta?
  Nasza oferta obejmuje niewielkich rozmiarów modele szafkowe, kompleksowe jednostki łączone z modelem wolnostojącym, a także rozwiązania do stosowania w strefie brudownika i w pokoju pacjenta.
  26
  26
  Czy chcesz, aby drzwi myjni-dezynfektora otwierały i zamykały się automatycznie?
  Wystarczy, że przytrzymasz dłoń przed wyświetlaczem, a drzwi otworzą się automatycznie. Takie rozwiązanie zapobiega skażeniu rąk i zwiększa bezpieczeństwo higieniczne. Potem takim samym ruchem ręki wystarczy po prostu zamknąć drzwi i w zależności od ustawienia parametrów myjni-dezynfektora program myjący uruchamia się automatycznie.
  26
  Czy chciałbyś mieć dokładny przegląd wszystkich istotnych danych Twojej myjni-dezynfektora?
  Wszystkie istotne dane myjni-dezynfektora MEIKO są stale dokumentowane. Informacje te można odczytać, wydrukować lub zapisać w razie potrzeby i w każdej chwili w formie protokołu na komputerze centralnym. Dowiedz się więcej
  26
  Szukasz sposobu na ochronę pacjentów przede wszystkim przed bakteriami Clostridioides difficile?
  Nasze myjnie-dezynfektory są wyjątkowo skuteczne w zwalczaniu C. difficile. Zalecamy także zamontowanie urządzenia w łazience, z której korzystają pacjenci. Takie rozwiązanie wpływa na skrócenie drogi i utylizację bezpośrednio w miejscu zastosowania, co zapobiega transmisji zarazków.
  26
  Szukasz myjni-dezynfektora do skutecznego zwalczania gronkowca złocistego?
  Nasze myjnie-dezynfektory potrafią skutecznie radzić sobie ze szczepami gronkowca złocistego. Zalecamy także zamontowanie urządzenia w łazience, z której korzystają pacjenci. Takie rozwiązanie wpływa na skrócenie drogi i utylizację bezpośrednio w miejscu zastosowania, co zapobiega transmisji zarazków.
  26
  Detail Steckbeckenspüler TopLine
  Chcesz mieć możliwość otwierania i zamykania myjni-dezynfektora pedałem nożnym?
  Przełącznik nożny, który pozwala łatwe otwieranie myjni-dezynfektora nogą, co zapobiega skażeniu rąk i zapewnia większe bezpieczeństwo higieniczne. W zależności od ustawienia parametrów myjni-dezynfektora program myjący uruchamia się automatycznie po zamknięciu drzwi komory mycia.
  26
  Szukasz sposobu na usuwanie brudnej wody ze strefy brudownika?
  Oferowany przez nas zlew użytkowy do zastosowań wymagających zachowania maksymalnych parametrów higienicznych zapewnia możliwość bezpośredniego usuwania wody z kwiatów i ze sprzątania na miejscu. W łatwy sposób można go zintegrować z myjnią-dezynfektorem naszej produkcji, tworząc kompleksową jednostką łączoną. Dowiedz się więcej
  26
  Chcesz zadbać o usunięcie COVID 19?
  Proces mycia w naszych myjniach-dezynfektorach działa skutecznie na koronawirusa. Zalecamy także zamontowanie urządzenia w łazience, z której korzystają pacjenci. Takie rozwiązanie wpływa na skrócenie drogi i utylizację bezpośrednio w miejscu zastosowania, co zapobiega transmisji zarazków. Dowiedz się więcej
  26
  Oberbauten KD
  Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania basenów, kaczek i innych przyrządów sanitarnych?
  Nasza oferta obejmuje także wszystkie niezbędne akcesoria: od osprzętu, takiego jak uchwyty akcesoriów pielęgnacyjnych i narzędzia komunikacyjne, po szafy i regały. A wszystko w jednym celu: dla zapewnienia maksymalnego poziomu higieny. Dowiedz się więcej
  26
  Steckbeckenspüler TopLine hoch
  Potrzebujesz swobody w zakresie doboru wartości A0 (60, 600 lub 3000)?
  Możliwość elastycznego sterowania wartościami A0 oraz nadzorujące się wzajemnie czujniki temperatury to gwarancja bezpieczeństwa higienicznego w maszynach naszej produkcji.
  26
  Chcesz zadbać o możliwość umycia rąk bezpośrednio w strefie brudownika?
  Nasze myjnie-dezynfektory w połączeniu z umywalkami stwarzają szerokie możliwości lepszej higieny rąk w strefie brudownika.
  Spülgut: Gemischtes Geschirr
  Odpowiednie produkty
  Znaleziono maszyny 26, które spełniają twoje kryteria:
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty
  Klinikum Villingen-Schwenningen
  Zwycięzcą zostaje... MEIKO
  Państwo troszczą się o swoich pacjentów – my zajmujemy się czyszczeniem dezynfekcją i zmywaniem

  Doprowadzenie ludzi do stanu zdrowia to żądanie, które nie powinno znać kompromisów. W taki sam bezkompromisowy sposób podejmujemy się wyzwań związanych z czystością i higieną. 90 lat doświadczenia w obszarze zmywania, czyszczenia i dezynfekcji sprawia, że jesteśmy doskonale obeznani z wymaganiami naszych klientów w szpitalach i klinikach. Wiemy, jakie podejmować działania, gdy chcą Państwo mieć absolutną pewność. Zarówno w kuchni, jak i w gabinetach pielęgnacyjnych. Polecamy zdać się na nasze doświadczenie, wiedzę i rozsądek, gdy chodzi o bezpieczeństwo, stabilność procesów i utrzymanie kosztów na optymalnym poziomie.

  Zamów ofertę

  Doskonała skuteczność

  w zwalczaniu Clostridium Difficile

  Zgodnie z ekspertyzą niezależnego instytutu higieny HYGCEN Germany GmbH, myjnie-dezynfektory do kaczek i basenówMEIKO bardzo skutecznie usuwają bakterie, a w szczególności zarodniki Clostridium Difficile z naczyń sanitarnych.

  Do opinii biegłego

  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję
  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię