0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Wideo

  Wasser Welle

  Zmywarka podblatowa & zmywarka kapturowa

  M-iClean U

  niewiarygodnie szybki i suchy rezultat

  M-iClean U

  Zmniejsz parowanie dzięki nowej zmywarce

  M-iClean U

  Nowa zmywarka do szkła M-iClean U pracuje z dużą mocą i oszczędza na cykl mycia aż 30 sekund* dzięki nowo zaprojektowanemu i powiększonemu zbiornikowi na odzysk ciepła. Rekordowy wynik!

  M-iClean U

  Wszystkie komponenty do podłączenia zaworu zwrotnego są zintegrowane w maszynie. Kompaktowa konstrukcja oraz już wbudowany moduł GiO redukują zapotrzebowanie przestrzenne i sprawiają, że czasochłonna instalacja wstępna lub nawet przebudowa stają się zbędne. Dzięki temu uzyskujesz oszczędność czasu, miejsca i kosztów!

  Serwis MEIKO

  Prawidłowe wyłączanie zmywarki z eksploatacji

  Zmywarka tunelowa z transportem

  M-iQ

  GreenEye-Technology ® Zielone światło dla czystości

  GreenEye-Technology® M-iQ
  GreenEye-Technology®

  M-iQ GreenEye-Technology® – die Zukunft des Spülens.

  Technologia mycia i dezynfekcji

  TopClean M

  TopClean M to rewolucyjny system zapewniający szybkie i oszczędne pod względem zużycia materiałów i zasobów czyszczenie i dezynfekcję wyposażenia ochrony osobistej (WOO).

  Referencje, nasi klienci

  M-iQ

  Zmywarka do naczyń M-iQ o najwyższej wysokości w Europie obmywa Jungfraujoch na wysokości 4554 metrów. Cel: wypompowanie jak najmniejszej ilości wody powyżej 1300 m.

  Brak plam na naczyniach w Nashville TN

  Edgar znalazł idealną mieszankę! Prawdziwi faceci, świeże składniki i wyrafinowane przepisy kulinarne. M-iClean firmy MEIKO zapewnia błyszczące okulary. Świetny zespół!

  Firma

  MEIKO - ŹRÓDŁO CZYSTOŚCI
  Film korporacyjny

  Pierwotnie siedzibą firmy MEIKO był Offenburg, jednak dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma szybko stała się marką globalną.