0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  MEIKO HygieneGuard® – inteligentna dokumentacja sanitarna

  Higiena to poważne zagadnienie – w MEIKO podchodzimy do niego inteligentnie.

  MEIKO HygieneGuard® będzie inteligentnym rozwiązaniem w zakresie technologii zmywania, mycia i dezynfekcji oraz maszynowego przygotowywania sprzętu ochrony dróg oddechowych. To połączenie fizycznej technologii ze światem wirtualnym. Higiena i digitalizacja tworzą tu jedną całość, podążając za megatrendami w dziedzinie bezpieczeństwa i łączności.

  Do fizycznych elementów we wszystkich naszych maszynach należą: chemia, mechanika i temperatura. Nasza technologia w inteligentny sposób steruje nimi przy uwzględnieniu kolejnego czynnika, jakim jest czas, opierając się na zasadzie równoważnika czasu i temperatury.

  Dla naszych inżynierów zajmujących się kwestiami higieny i rozwoju jest to bardzo istotne zagadnienie. Prowadzimy w związku z tym nie jedno, a dwa własne laboratoria, prowadzące intensywne badania w tym zakresie.

  Laboratorium MEIKO NSF

  • Laboratorium mikrobiologiczne akredytowane przez NSF (National Sanitary Foundation), o poziomie bezpieczeństwa 2
  • Jedno z niewielu laboratoriów NSF w Europie

  Laboratorium rozwojowe MEIKO

  • Testowanie nowych materiałów
  • Badanie i realizacja koncepcji
  • Testowanie metod i podejść

  We własnym laboratorium mikrobiologicznym MEIKO badamy szybkość obumierania drobnoustrojów, takich jak Enterococcus faecium, Candida albicans, Staphylococcus, Pseudomonas aeruginosa itd. Niestrudzenie umieszczamy tysiące szalek Petriego w inkubatorach, szukając zależności wpływających na higienę. Wspiera nas przy tym między innymi prof. Heike Martini, kierownik ds. badań technologicznych w zakresie higieny w klinice Campus Benjamin Franklin berlińskiego szpitala klinicznego Charité. Badania te wymagają czasu, sporych nakładów finansowych oraz dużego zaangażowania ze strony personelu.

  Ich owocem będzie inteligentne rozwiązanie, zapewniające cyfrową integrację zgromadzonej w ten sposób wiedzy.

  MEIKO HygieneGuard® – transformacja cyfrowa idzie naprzód

  Obliczenia, patenty i programowanie to dla nas codzienność. Naszą wiedzę i zdobyte doświadczenia łączymy z zapałem do innowacji. Przyczynia się to do urzeczywistnienia kolejnego przyszłościowego megatrendu w zakresie łączności.

  Powstające obecnie rozwiązanie MEIKO HygieneGuard®, dzięki swoim możliwościom w zakresie cyfrowej integracji, stanowi kluczowy element transformacji cyfrowej w zmywalniach, brudownikach i warsztatach konserwacji sprzętu ochrony dróg oddechowych.

  Maszyny takie jak M-iQ wszystkie są „HygieneGuard Ready”, a aplikacja MEIKO Connect App już dziś stanowi kolejny krok w kierunku samoczynnie sterującej się technologii zmywania.

  Die neue App von MEIKO
  Aplikacja MEIKO Connect

  Nowa aplikacja do zmywarek profesjonalnych. Dla większej przejrzystości w profesjonalnej kuchni. Wszystkie istotne informacje dostępne natychmiast na smartfonie – w prosty i wygodny sposób.

  Co oznacza „HygieneGuard® Ready”?

  Higiena, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i techniczne innowacje to najważniejsze siły napędowe tego bezprecedensowego procesu transformacji. Aby mogła ona przebiegać w bezpieczny sposób, świat higieny potrzebuje szczególnej ochrony. Zapewni ją HygieneGuard® – dzięki dostosowaniu technologii MEIKO do wszystkich istotnych wymagań. Dlatego też duża część naszych rozwiązań technologicznych już dziś jest „HygieneGuard® Ready”.

  Rzecz jasna opatentowane.

  Tworzymy rozwiązania i wspieramy procesy związane ze wszystkim, co wymaga profesjonalnego mycia, czyszczenia przygotowywania i dezynfekcji. Już od niespełna 100 lat dajemy ludziom poczucie bezpieczeństwa w wielu istotnych obszarach. Wraz z objętym zgłoszeniem patentowym rozwiązaniem MEIKO HygieneGuard® otwieramy nowy rozdział naszej misji w zakresie zapewniania tej ochrony.

  Odczytywanie znaczących systemowo danych:

  Klienci MEIKO korzystający z naszych modułów łączności w zmywarkach takich jak M-iQ czy UPster K już od dawna są „HygieneGuard® Ready”. To, że wiele maszyn z oferty MEIKO umożliwia odczyt parametrów istotnych z punktu widzenia higieny oraz sporządzanie dokumentacji sanitarnej, nie jest żadną nowością. To pierwszy krok do stworzenia samoczynnie sterującej się technologii zmywania oraz mycia i dezynfekcji. Nasza aplikacja MEIKO Connect App reprezentuje najwyższy poziom zaawansowania technologicznego. Umożliwia ona błyskawiczne odczytywanie znaczących systemowo danych, a w rezultacie prawidłową analizę i diagnostykę oraz odpowiednie reagowanie.

  Die neue App von MEIKO
  Aplikacja MEIKO Connect

  Nowa aplikacja do zmywarek profesjonalnych. Dla większej przejrzystości w profesjonalnej kuchni. Wszystkie istotne informacje dostępne natychmiast na smartfonie – w prosty i wygodny sposób.

  Pełna integracja:

  Rozwiązanie HygieneGuard® zapewni cyfrową integrację wszystkich czynników istotnych z punktu widzenia higieny. Kompetencje MEIKO w tym zakresie są owocem prawie 100-letniej historii przedsiębiorstwa i stanowią jego ugruntowany filar. Jego podstawą jest nasze zaangażowanie we wspieranie klientów, dla których liczą się przede wszystkim higiena i bezpieczeństwo. Stale dbamy o spełnienie ich wszystkich wymagań i oczekiwań.

  Świat higieny jest bardzo wrażliwy.

  Dlatego też potrzebuje on ochrony w postaci HygieneGuard®. Przykładowo dzięki funkcjom CCLog i CCInside HygieneGuard® już dziś umożliwia sporządzanie kompletnej dokumentacji sanitarnej.