0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Catering lotniczy

  Catering lotniczy MEIKO

  Test higieniczny Thermolabel w transporcie lotniczym

  Opracowany na potrzeby rozwiązań cateringowych dla lotów międzynarodowych Proces Thermolabel to uznana i absolutnie niezbędna metoda badawcza, którą stosuje się na całym świecie w zastosowaniach wymagających podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w zakresie dezynfekcji i higieny.

  Test higieniczny Thermolabel może podlegać walidacji i stanowi popularny, nieodwracalny wskaźnik temperatury na potrzeby weryfikacji higieny procesu mycia naczyń (zgodność z systemem HACCP).

  Zmywarki MEIKO wyposażone w system Thermolabel przeznaczone są dla klientów mierzących wysoko – oferując najlepsze standardy czystości podczas lotów.

  Thermolabel

  Die Spülmaschinen mit Thermolabel sind auf den Thermolabel Test bei 71°C /159,8 F ausgerichtet. MEIKO - hygienische Sicherheit für thermische Desinfektion


  Wartości, dzięki którym mycie naczyń idzie jak z płatka

  Wydajność

  Każda kropla wody i środków chemicznych przyczynia się do zwiększenia kosztów prowadzenia działalności – nie wspominając już o zużyciu energii. Profesjonalne zmywarki MEIKO dla przedsiębiorstw znajdują się w czołówce najbardziej oszczędnych urządzeń na świecie. Koszty nie wzbiją się zbyt wysoko.

  Elastyczność

  Technologia zmywania MEIKO doskonale nadaje się do integracji w ramach nowych lub istniejących instalacji zmywania. Kompaktowe wymiary i funkcje oszczędzające miejsce. Konstrukcje umożliwiające instalację zarówno nad poziomem podłogi, jak i w zagłębieniach. Szeroka gama dodatków. Wszystkie powyższe cechy gwarantują, że Państwa nowe rozwiązanie MEIKO do zmywania naczyń lub mycia wózków cateringowych można dostosować do konkretnych potrzeb Państwa działalności gastronomicznej.

  Łatwość obsługi

  Zmieniający się personel, rotacje załogi i zmian – przynajmniej zmywarki MEIKO zapewniają poczucie stabilności! Technologia MEIKO to łatwe zasady i prosta obsługa. I to niezależnie od tego, która załoga akurat obsługuje lot.

  Niezawodność

  Samoloty muszą odlatywać na czas, a klienci oczekują najwyższej jakości podczas lotów, niezależnie od warunków panujących na ziemi. Technologia MEIKO to doskonały przykład niemieckiej myśli technicznej, opracowany z myślą o bezproblemowym i niezawodnym działaniu każdego dnia. Jednak na wszelki wypadek profesjonalni technicy serwisowi MEIKO są zawsze gotowi pomóc, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku – wystarczy zadzwonić!

  Ergonomia

  Kody kolorystyczne, łatwy dostęp, ergonomiczna wysokość robocza i dopracowany przepływ pracy bez podnoszenia ciężarów i niewygodnych manewrów – wszystko to sprawia, że praca z systemem zmywania MEIKO to czysta przyjemność. Sprawne działanie jest równie pewne, jak uśmiech na twarzy Państwa personelu.

  Bezpieczeństwo

  Zmywarki MEIKO przeznaczone są dla klientów mierzących wysoko – zapewniając najlepsze standardy czystości podczas lotów. Systemy MEIKO działają zgodnie z założeniami standardu Thermolabel – globalnej, zgodnej z systemem HACCP normy dla zastosowań wymagających podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w zakresie dezynfekcji i higieny. Pomagamy zagwarantować, że każdy serwowany posiłek jest w 100% bezpieczny.

  Thermolabel

  Die Spülmaschinen mit Thermolabel sind auf den Thermolabel Test bei 71°C /159,8 F ausgerichtet. MEIKO - hygienische Sicherheit für thermische Desinfektion

  Doskonała technologia zmywania MEIKO na potrzeby cateringu lotniczego po prostu dodaje skrzydeł

  Myjnie do wózków

  Myjnie do wózków MEIKO spełniają wysokie wymogi branży cateringu lotniczego, a także wielu innych usługodawców, takich jak firmy cateringowe, szpitale czy kuchnie przemysłowe.

  Pokaż szczegóły

  Zmywarka taśmowa M-iQ

  Systemy transportowe

  Ekonomiczny system doprowadzający stanowi logiczną kontynuację najnowocześniejszej technologii zmywania w dużej kuchni. Systemy transportowe MEIKO umożliwiają oszczędność kosztów, usprawnienie miejsc pracy i zapewnienie higieny. Inteligentne kształtowanie procesów dzięki produktom MEIKO.

  Pokaż szczegóły

  zewnętrzna część instalacji mycia pojemników

  M-iQ – zmywarka taśmowa do cateringu lotniczego

  Zmywarka taśmowa przeznaczona do cateringu lotniczego M-iQ godzi pozornie sprzeczne wymagania w jednej, spójnej konstrukcji, znakomicie łącząc doskonały poziom higieny i bezpieczeństwa ze starannym zarządzaniem wodą i energią.

  Pokaż szczegóły

  Systemy transportowe

  Wyszukiwarka produktów

  Szukasz odpowiedniej zmywarki do naczyń dla swojej firmy? Tutaj ją znajdziesz! Po prostu wybierz to, czego potrzebujesz - nasza wyszukiwarka produktów zrobi resztę.

  Gastronomie Spülmaschinen
  Do jakiego obiektu przeznaczona jest poszukiwana zmywarka?
  Oczekiwania stawiane zmywarkom różnią się w zależności od branży. Znajdź maszynę, która jak najlepiej je spełni.
  23
  Korb spülmaschine UPster K
  Maszyny jakiego typu potrzebujesz?
  Posiadamy szeroki wybór produktów: od niewielkich modeli szafkowych po zmywarki przelotowe w wersji XXL.
  23
  Meiko Massblatt Untertischspülmaschine UPster
  Czy na wybór produktu wpływają takie ograniczenia jak jego wysokość czy szerokość?
  Jak szeroka/długa ma być maszyna? Rozmiar standardowy czy dostosowany do indywidualnych wymagań? Dobierzemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
  23
  Bistrogeschirr MEIKO
  Jaki typ naczyń będzie myty?
  Znajdź zmywarkę, która optymalnie pasuje do najczęściej wykorzystywanego typu naczyń.
  23
  grün Button
  Interesujesz się konkretnym modelem?
  Jeśli znasz już nasze produkty, możesz zaznaczyć wybrany model.
  23
  Bistrogeschirr MEIKO
  Jaki typ naczyń będzie myty?
  Znajdź zmywarkę, która optymalnie pasuje do najczęściej wykorzystywanego typu naczyń.
  23
  23
  Gastro Spülmaschine MEIKO
  Zależy Ci na wyeliminowaniu ręcznego polerowania szkła?
  Brak smug, zacieków i zabrudzeń: zdecyduj się na system odwróconej osmozy poprawiający jakość wody.
  23
  Energie Konzept M-iQ
  Chcesz zaoszczędzić energię i ograniczyć ilość pary w kuchni?
  Wybierz opcję odzysku ciepła zapewniającą odpowiedni klimat wewnętrzny i lepszą wydajność energetyczną.
  23
  Touch Display
  Czy zakupiona maszyna ma być maksymalnie prosta w obsłudze?
  Nasze kompleksowe technologie są tworzone z myślą o zapewnieniu jak największej intuicyjności obsługi.
  23
  Airsteam Ansicht in Maschine
  Czy wyjmowane z maszyny umyte przedmioty mają być maksymalnie suche?
  Umyte przedmioty schną bardzo szybko, przez co bezpośrednio po umyciu nadają się do ponownego użycia.
  23
  Meiko Tellerspülmaschine M-iClean H
  Czy ergonomiczny kaptur z funkcją automatycznego otwierania i zamykania jest dla Ciebie ciekawym rozwiązaniem?
  Stworzony przez nas automatyczny kaptur ułatwia czynności robocze i sprzyja ergonomii w zmywalni.
  23
  Der Industriegeschirrspüler FV 250.2
  Czy często mierzysz się z dużym stopniem zabrudzenia mytych przedmiotów?
  Jeśli przeznaczone do mycia przedmioty posiadają bardzo uporczywe zabrudzenia lub nie mogą być myte dostatecznie szybko po użyciu, należy uwzględnić to przy wyborze zmywarki.
  23
  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  Czy w związku z jakością wody, do jakiej masz dostęp, lub podwyższeniem efektów mycia potrzebujesz funkcji zmiękczania lub demineralizowania wody?
  W zależności od jakości dostępnej wody w osiągnięciu idealnego rezultatu zmywania pomocne mogą być rozmaite metody jej uzdatniania, jak zmiękczanie czy częściowe lub pełne odsalanie.
  23
  Korbtransportspülmaschine M-iQ
  Potrzebujesz zmywarki przelotowej lub zmywarki z transportem koszowym, które będą w stanie uporać się z maksymalnie dużą ilością przedmiotów przeznaczonych do mycia?
  Branże, w których występują godziny wzmożonego ruchu, potrzebują zmywarek, które będą dostosowane do zwiększonej intensywności pracy.
  Spülgut: Gemischtes Geschirr
  Odpowiednie produkty
  Znaleziono maszyny 23, które spełniają twoje kryteria:
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty
  Zmywarka dla cateringu lotniczego
  Nagrody i tytuły
  Doskonale zgrana z procesami cateringu lotniczego: technologia zmywania MEIKO

  Przestoje na ziemi to czas, który kosztuje linie lotnicze najwięcej. W związku z tym procesy realizowane na lotniskach całego świata ulegają przyspieszeniu. Technologia zmywania również musi dotrzymywać im tempa. Czas pracy rzędu 20 godzin dziennie nie stanowi więc problemu – technologia zmywania MEIKO to synonim najwyższej niezawodności i wytrzymałości. Obciążenia związane ze zużyciem energii i wody oraz kosztami operacyjnymi są łatwiejsze do opanowania, ponieważ rozwiązania MEIKO wyznaczają standardy w dziedzinie zużycia zasobów – a wszystko to dzięki funkcji odzyskiwania ciepła i niemieckiej myśli technicznej. To samo odnosi się do kwestii higieny, w których stawiamy na najwyższą jakość.

  Zamów ofertę

  MERCURY AWARD
  Obsługa techniczna / dane do kontaktu
  Potrzebujemy

  Olśniewająco czyste sztućce i naczynia – bez kompromisów.

  Czy na ziemi, czy w powietrzu, obowiązują te same zasady: czystość ponad wszystko! MEIKO zmywa z pełną mocą. Odkryjcie nasze profesjonalne zmywarki.

  Więcej informacji