0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Poulet Purée

  W Poulet Purée przykłada się dużą wagę do jakości i odnajduje się ją w produktach firmy MEIKO

  Raoult stosuje od wielu lat maszyny MEIKO. Łącznie w restauracjach jest zainstalowanych ponad 150 maszyn, z których jakości właściciel jest bardzo zadowolony.

  Poulet Purée to nowa restauracja w Paryżu. Oferuje 400 miejsc i specjalizuje się w daniach z drobiu i purée ziemniaczanego. Właściciel Fabrice Raoult założył we Francji sieć „La Pataterie” obejmującą 300 restauracji obecnie zamierza zbudować nową sieć.

  Poulet Purée ma swoją siedzibę na Ile Seguin w Boulogne-Billancourt. Restauracja zaoptarza się w drób z znakiem jakości „Label Rouge”.

  Kurczaki są hodowane w tradycyjny sposób na wolnym wybiegu. Żyją dwa razy dłużej niż hodowane w konwencjonalny sposób kurczaki i smakują o wiele lepiej. Są one karmione zbożem i nie otrzymują paszy modyfikowanej genetycznie ani produktów mlecznych. Każdy kurczak ma na nodze obrączkę z nazwą hodowcy — to gwarantuje konsumentom monitorowanie pochodzenia.

  Raoult stosuje od wielu lat maszyny MEIKO. Łącznie w restauracjach jest zainstalowanych ponad 150 maszyn, z których jakości właściciel jest bardzo zadowolony. W Poulet Purée zainstalowano dodatkowo M-iClean UM GiO oraz DV 80.2.

  „Każdy ma swój gust i wszystko ma swoją cenę. Jakość jest bezcenna, ponieważ zapewnia restauratorowi uspokajającą pewność, że codzienny biznes działa bez zakłóceń” — podkreśla Raoult.

  Jego obsesją jest jakość produktów spożywczych, serwisu, wyposażenia kuchni i baru. Zwraca jednak również bardzo dużą uwagę na zużycie wody i energii. Właśnie na tym polu zauważył już znaczną poprawę, którą zawdzięcza inteligentnemu systemowi zarządzania energią w nowej zmywarce M-iClean. Ważną rolę podczas podejmowania decyzji odegrała wspaniała obsługa klienta i doskonałe kompetencje serwisantów MEIKO.

  Moduł GiO zapewnia niesamowity połysk kieliszkom do wina. Poulet Purée to także miejsce z bogatym wyborem win. Raoult przykłada olbrzymią wagę do błyszczących kieliszków bez jakichkolwiek smug. Ważne jest także, aby po umyciu nie trzeba było polerować kieliszków, co zmniejsza ilość stłuczonych kieliszków, jak i kosztów pracy.