0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Szybko i niesamowicie sucho – zmywanie w jakości premium z M-iClean U

  1 z  / 1

  Wraz z najnowszą serią zmywarek podblatowych firma Meiko rozpoczyna nową erę zmywania: model M-iClean U wyznacza nowe standardy pod względem prędkości, redukcji pary i wyników suszenia. Jedynie nazwa pozostaje taka sama. Poza tym wprowadzono wiele nowości.

  „Sprawdzone technologie zostały poddane kontrolom i jeszcze bardziej zoptymalizowane” – opowiada dr. inż. Thomas Peukert, kierownik techniczny w Meiko. Podczas unowocześniania tego modelu inżynierowie skupili swoją uwagę zwłaszcza na trzech cechach: odzysk ciepła (nowość: ComfortAir), odwrócona osmoza (moduł GiO) oraz opcja Private Label na wyświetlaczu. Wynik: Nowa M-iClean U wyróżnia się cechami, które wyznaczają nowe standardy na rynku, i zapewnia korzyści wszystkim grupom klientów.

  Szybsze zmywanie, suszenie, opróżnianie i większa oszczędność dzięki nowemu odzyskowi ciepła ComfortAir

  Największą nowość prezentuje zintegrowany odzysk ciepła. Duża powierzchnia ze stali szlachetnej w połączeniu z doprowadzaną zimną świeżą wodą powodują, że ściany maszyny zostają optymalnie ochłodzone. Powstający w ten sposób efekt kondensacji oznacza wiele korzyści:

  1. 30* sekund szybciej: podczas każdego cyklu mycia dzięki nowemu odzyskowi ciepła można zaoszczędzić cenny czas.

  2. Do 80 procent* redukcji oparów. Podczas otwierania maszyny nie wydobywa się już widoczna para oraz żadna inna wilgoć lub ciepło nie przedostają się do pomieszczenia. Dzięki temu polepsza się bezpieczeństwo higieniczne – z czego korzysta personel: podczas otwierania maszyny mgła nie pokrywa już okularów, a klimat pomieszczenia jest bardzo przyjemny. Podsumowując: panują lepsze warunki na stanowisku pracy, co natomiast się do wzrostu efektywności i zadowolenia pracowników. Warto także wspomnieć o zapobieganiu szkodom mebli powodowanych wilgocią.

  3. ComfortAir zapewnia lepszy wynik suszenia poprzez redukcję wilgoci resztkowej – nawet do 98* procent przy talerzach oraz do 75* procent przy szkle. Dzięki temu – w połączeniu z MODUŁEM GiO – nie ma potrzeby ręcznego dodatkowego polerowania naczyń przez personel. Ryzyko pęknięcia szkła zostaje zmniejszone, a myte przedmioty mogą być szybciej ponownie użyte. I to higienicznie czyste, w nienaruszonym stanie.

  4. ComfortAir pozwala zaoszczędzić cenne surowce, gdyż gorące opary nie wydostają się z maszyny, ale wracają ponownie do obiegu wody jako źródło energii. Wynik: obniżenie kosztów eksploatacji nawet o 21%*.

  Szybka instalacja, ogromna oszczędność miejsca

  Wszystkie elementy do rozdzielenia sieci oraz moduł GiO są od teraz zintegrowane z samodzielnie wymienianym filtrem dokładnym w zmywarkach do szkła i naczyń – przy zapewnieniu pełnej zgodności z normą. To unikalne rozwiązanie w tej branży. Zmniejsza to zapotrzebowanie na miejsce, a czynności związane z przebudową stają się zbędne. Takie rozwiązanie pozwala zredukować koszty instalacji i konserwacji.

  Szybsza personalizacja z Meiko Private Label

  Dzięki tej opcji można w łatwy i szybki sposób spersonalizować wskazania na szklanym wyświetlaczu zmywarki M-iClean U. Dzięki indywidualnemu logo na ekranie powitalnym lub nawet trzem dowolnym motywom na wygaszaczu ekranu. Także dane kontaktowe partnera serwisowego mogą być zapisane, a w razie potrzeby natychmiast dostępne.

  Nie wszystko jest jednak nowe: w nowym modelu M-iClean U nie może oczywiście zabraknąć cech, które sprawdziły się przy poprzednich modelach. Przykładowo koncepcja sygnalizacji M-iClean ze świecącym uchwytem LED, która dzięki zmieniającym się kolorom już z daleka wyraźnie komunikuje status funkcji zmywarki. A wewnątrz zastosowanie ma system kolorów: niebieskie elementy mogą być łatwo w samodzielny sposób sprawdzane i czyszczone przez personel obsługi. W firmie Meiko wiemy – obecnie klienci mają ciągle zmieniające się zespoły. Dlatego intuicyjna, prosta obsługa stanowi ekonomiczną konieczność.

  *Wszystkie dane są przedstawione jako wartości maksymalne i odnoszą się do oszczędności przy zastosowaniu systemu odzysku ciepła ComfortAir.