0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Zyskaj czas dzięki profesjonalnej zmywarce gastronomicznej

  Jak innowacyjna technologia zmywania pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze w branży gastronomicznej

  Czas jest wart coraz więcej – zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Właściciele przedsiębiorstw gastronomicznych muszą więc eliminować „pożeracze czasu” i inwestować w szybsze procesy, takie jak profesjonalna technologia zmywania. W ten sposób mogą sprostać wymaganiom klientów i poprawić rentowność firmy.

   

  Szybka obsługa ma duże znaczenie dla gości. Potwierdziły to wyniki ankiety przeprowadzonej w 2017 roku przez Bookatable - serwis należący do firmy Michelin. Oczekiwanie na jedzenie i napoje dłużej niż pół godziny to dla 60% badanych osób z spośród niemal 3000 ankietowanych praktyka nie do przyjęcia. Właściciele lokali gastronomicznych muszą więc zwracać uwagę na tę kwestię. Wraz ze wzrostem czasu oczekiwania spada przecież zadowolenie gości. Niektórzy tracą cierpliwość, opuszczają lokal z pustym żołądkiem i nie pozostawiają w nim pieniędzy. Nie tylko zmniejsza to obroty firmy, lecz także szkodzi jej wizerunkowi. Co więc robić, kiedy niedostateczna koordynacja czasowa działa na niekorzyść biznesu? Zoptymalizować procesy kuchenne, wyeliminować „pożeracze czasu” i postawić na profesjonalną technologię zmywania!

  Zmywalnia - bijące serce obiegu naczyń

  Każdy obszar kuchenny w hotelach, restauracjach i innych placówkach gastronomicznych musi działać jak w zegarku - strefa krojenia, piece oraz frytkownica. Dotyczy to także zmywalni. To właśnie ona jest bijącym sercem obiegu naczyń. Zamiast tego może stać się jednak uchem igielnym. Tylko idealne dopasowanie cyklu mycia do ogólnego przepływu prac w kuchni pozwala na sprawną obsługę gości – nawet w godzinach szczytu.

  Błyskawiczna zmywarka profesjonalna do naczyń, sztućców i szkła potrafi sprawić znaczącą różnicę oraz zagwarantować podtrzymanie obrotu i zysków. Johann Wagner, kierownik ds. produktu w MEIKO, niemieckiej firmie specjalizującej się w technologii zmywania, postrzega zmywalnie jako samodzielne obszary produkcyjne: „Cały proces zmywania naczyń składa się z indywidualnych funkcji, które muszą przeplatać się idealnie” – objaśnia on w magazynie „Allgemeine Hotel- und Gastronomie-Zeitung”. Jego zdaniem największym problemem jest organizacja obiegu naczyń.

  Zmywarki gastronomiczne – przewaga dzięki szybkości

  Profesjonalnie zaprojektowane zmywalnie umożliwiają optymalne wykorzystanie szybkości, jaką oferują nowoczesne zmywarki gastronomiczne. To właśnie wówczas można idealnie dostosować je do ogólnego procesu i sprawić, aby ich koszt szybko się zwrócił. Zmywarki profesjonalne są w stanie ukończyć zmywanie w ciągu od trzech do pięciu minut. To naprawdę zdumiewające. Co jeżeli w przyszłości nowoczesna technologia zmywania będzie mogła przynieść Twojej firmie jeszcze większą oszczędność czasu? Może to być aż 30 sekund na cykl mycia! Wystarczy policzyć, ile czasu zaoszczędzone zostanie w skali dnia, tygodnia, miesiąca i całego roku. Właśnie tyle zyskasz dzięki nowemu modelowi zmywarki M-iClean U od MEIKO. Ta zmywarka  do gastronomi została udoskonalona przez ekspertów z MEIKO i pozwala zaoszczędzić nie tylko czas – zużywa też o 20% mniej energii i po otwarciu uwalnia o 80% mniej pary. Łatwość obsługi maszyny pozostała niezmieniona.

  Branchenclip USA Meiko
  Błyszczące naczynia dla prawdziwych facetów.
  ze zmywarką do naczyń Gastro M-iClean U

  Nie trać czasu - zoptymalizuj prcesy zmywania naczyń!

  Zoptymalizuj procesy w swoim lokalu, zwłaszcza tam, gdzie najłatwiej o „wąskie gardła” - w zmywalni. Przestarzała lub niedostatecznie przemyślana technologia zmywania pochłania czas oraz pieniądze. Z szybką, profesjonalną zmywarką do naczyń, taką jak nowy model M-iClean U firmy MEIKO, masz wszystko pod kontrolą. Twoi goście zauważą to i z pewnością chętnie powrócą!

  Chcesz zaoszczędzić czas w zmywalni i zwiększyć rentowność lokalu?

  Dowiedz się więcej o nowym modelu M-iClean U