0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Jakie powinny być profesjonalne zmywarki kapturowe?

  Czym są i jakie cechy powinny posiadać profesjonalne zmywarki kapturowe? Do jakich zastosowań nadają się najlepiej i jakie korzyści oferują?

  Dlaczego warto inwestować w zmywarki kapturowe?

  Zmywarki kapturowe stanowią prawdziwą innowację w branży profesjonalnych usług gastronomicznych, upraszczając mycie i dezynfekcję talerzy, wyrobów szklanych i garnków. Te proste w obsłudze i bezpieczne urządzenia znacząco zmniejszają obłożenie pracą członków załogi lokalu, którzy w przeciwnym razie byliby zmuszeni nieustannie schylać się w celu załadowania i wyładowania mytych naczyń. Bóle pleców, mięśni i towarzyszące im zwolnienia lekarskie  to już przeszłość!

  Rewolucyjne i higieniczne zmywarki kapturowe w branży gastronomicznej

  Te przesłanki jasno wskazują, jak rewolucyjnym rozwiązaniem jest zmywarka kapturowa do naczyń -  czy to w przypadku obiektów noclegowych, restauracji czy też barów. Maszyny te myją naczynia w wysokich temperaturach, zapewniając najwyższe standardy higieny. Połączenie gorącej wody i pary pozwala skutecznie usuwać z naczyń resztki żywności i zabrudzenia, a także wszelkie znajdujące się na nich bakterie.

  Oszczędne, nowoczesne i zajmujące niewiele miejsca

  Wyposażone w elektroniczny kaptur i system filtracji zmywarki kapturowe gwarantują najwyższy poziom oszczędzania energii, są proste i praktyczne w użyciu i zajmują minimalną ilość miejsca w obszarze roboczym, dzięki czemu nie utrudniają realizacji innych zadań.

  Zalety profesjonalnych zmywarek kapturowych

  Jeśli chodzi o zmywarki kapturowe gastronomiczne, lista korzyści z ich stosowania jest wyjątkowo długa. Nie tylko zapewniają oszczędność czasu, ale także oferują nieporównywalnie wyższy poziom czystości w odniesieniu do mycia ręcznego.

  Oto najważniejsze zalety zmywarek kapturowych:

  • Uproszczenie i przyspieszenie procesu mycia naczyń
  • Oszczędność energii i kosztów
  • Wysokie standardy higieny
  • Zewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej o smukłej i eleganckiej linii
  • Zmniejszone rozmiary w odniesieniu do liczby naczyń w pojedynczym myciu
  • Odprowadzanie pary przez górną część maszyny służące redukcji wilgoci w obszarze roboczym
  • Praktyczne, zdejmowane kosze na wyposażeniu
  • Górne i dolne obrotowe ramiona płuczące i myjące
  • Dozownik nabłyszczacza
  • Regulowana wysokość kaptura ułatwiająca mycie dużych naczyń.

  Profesjonalne zmywarki kapturowe firmy MEIKO: odpowiednie modele na każdą potrzebę

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma MEIKO może zaoferować swym klientom szeroką gamę modeli zmywarek kapturowych, aby najlepiej spełnić ich indywidualne potrzeby. Niezależnie od tego, czy mowa o restauracjach, barach, stołówkach czy może małych, średnich albo dużych punktach gastronomicznych, MEIKO zaspokaja indywidualne wymogi klientów, oferując rozwiązania zaprojektowane i przystosowane do konkretnego środowiska pracy.

  Wśród oferowanych przez nas zmywarek kapturowych można wyróżnić dwa zasadnicze modele:

  • M-iClean H – najbardziej innowacyjny i ergonomiczny model, zapewniający najwyższą jakość mycia.
  • UPster®H – przyjazny w obsłudze, budżetowy model idealnej zmywarki do restauracji.

  Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który pomoże Ci wybrać profesjonalną zmywarkę kapturową do Twojej placówki, i chcesz dowiedzieć się, które modele sprawdzą się w niej najlepiej, skontaktuj się z nami – razem znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.