Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  TÜV Rheinland, Kolonia

  Zmywarki MEIKO spełniają wymogi jakości TÜV Rheinland

  Niezależnie od tego czy chodzi o przemysł, komunikację czy dobra konsumpcyjne ponad 2000 pracowników poświęca się w siedzibie TÜV Rheinland w Kolonii zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej eksploatacji urządzeń technicznych i produktów. Jakość jest cechą charakterystyczną firmy zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. „Uważamy się za konserwatywne i jednocześnie nowoczesne przedsiębiorstwo z tradycjami i zrozumieniem dla wartości” – mówi szef kuchni Miguel Contreras, który zapewnia wysokiej jakości doznania kulinarne w TÜV Rheinland. Wszyscy dostawcy muszą uzyskać certyfikaty, tak samo ich produkty muszą wykazywać wysoki poziom jakości.

  Te wartości sprawiły, że TÜV Rheinland wyposażył swoją zmywalnię w zmywarki taśmowe M-iQ wykorzystujące technologię GreenEye®.

  „Technologia GreenEye ma z pewnością sens” – mówi Contreras.

  Wykorzystujemy ją w pierwszej i ostatniej półgodzinie wydawania posiłków, ponieważ w tym czasie ilość naczyń jest jeszcze minimalna. Poza tym to się opłaca, ponieważ w tym czasie musimy zapełnić tylko jedną taśmę i dzięki temu godzinę dziennie zmywarka podczas pracy zużywa połowę energii, wody i środków myjących.”

  „Zmywarki są jedną z naszych głównych tętnic. Gdy coś pójdzie nie tak uruchomiony zostaje czerwony alarm” – M. Contreras podkreśla dlaczego niezawodna technologia jest tak ważna. I dodaje:

  „Zmywarki M-iQ pracują jak niezawodny, pięknie zaprojektowany samochód."

  "Zrobiliśmy również ogromny krok naprzód w celu zmniejszenia hałasu. Zmywarki pracują bardzo cicho, co pozytywnie wpływa na klimat w pomieszczeniu i atmosferę pracy. Śpiewam hymn pochwalny na cześć Meiko – za doradztwo i planowanie, przez technikę zmywania, aż do doskonałego serwisu oferowanego przez przedstawicielstwo w Leverkusen, daję szóstkę z plusem.”