Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Gemeinschaftsverpflegung

  ISS O2

  Najwyższa jakość i oszczędności urządzenia miały decydujące znaczenie dla firmy O2

  ISS O2 at Slough

  "Rozwiązanie firmy MEIKO oferowało zwiększenie skuteczności i wydajności, której oczekiwałem."

  Firma ISS zajmuje się kompleksowym zarządzanie obiektami w głównej siedzibie O2 w Wielkiej Brytanii, czołowego przedsiębiorstwa w branży komunikacji cyfrowej. Siedziba w Bath Road, Slough może pomieścić do 2500 pracowników. Usługi świadczone przez ISS obejmują catering, konserwację budynku i gruntów oraz sprzątanie.

  „Tak jak można oczekiwać, ISS prowadzi bardzo staranny proces zakupowy podczas wymiany naszego systemu zmywającego,” tłumaczy Richard Bond, dyrektor naczelny ds. żywienia i zakwaterowania. "Poprzednia zmywarka (innego producenta) miała tylko sześć lat, ale stała się zawodna. Zanieczyszczenie olejem układu pompy ciepła było najczęstszą przyczyną rosnącej liczby awarii.”

  „Łącznie otrzymaliśmy i porównaliśmy cztery oferty cenowe od różnych dostawców. W porze obiadu przygotowujemy ponad 1000 nakryć i ta sytuacja zbiegła się w czasie ze zmianą na nowego dostawcę usług konserwacyjnych sprzętu kuchennego, Airedale Technical Services. To oni zarekomendowali MEIKO. Pozostałe trzy oferty dotyczyły również urządzeń wyprodukowanych w Niemczech. Każdy dostawca różnie interpretował wytyczne, ale najważniejszym kryterium było zapewnienie większej wydajności przy minimalnym zużyciu energii, środków chemicznych i wody.”

  "Firma MEIKO przedstawiła zmywarkę która była równa, jeżeli nie lepsza, od każdego innego oferowanego rozwiązania."

  „Firma MEIKO przedstawiła UPster K-M280 – swoją zmywarkę z transportem koszowym – która była równa, jeżeli nie lepsza, od każdego innego oferowanego rozwiązania.

  „Niepokoiło mnie to, że nie byłem zaznajomiony z firmą MEIKO i nie znałem jakości ich zmywarek. Siedziba główna firmy MEIKO w Wielkiej Brytanii znajduje się w tym samym miejscu i wizyta tam pozwoliła mi dotknąć i poczuć jakość zmywarek, która była znacznie lepsza niż myślałem. Rozwiązanie firmy MEIKO oferowało również zwiększenie skuteczności i wydajności, której oczekiwałem. Kosztowało ponadto 10 000 funtów mniej niż najtańsza z trzech innych ofert! Sześć miesięcy po rozpoczęciu poszukiwań nowego systemu zaakceptowaliśmy ofertę MEIKO.”

  „Byłem pod wielkim wrażeniem serwisu technicznego i wsparcia projektowego udzielonego podczas instalacji zmywarki. Lee Slater, kierownik projektu dla Airedale pracował wraz z serwisem technicznym MEIKO i razem przeprowadzili bardzo staranne badanie miejsca instalacji. Wszystko było przemyślane, gdy przeszli drogę do budynku i miejsca docelowego. W rezultacie instalacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie, ponieważ poświęcili czas, aby przede wszystkim przyjrzeć się temu właściwie.”