Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Veruno Scientific Institute

  M-iQ przyniosła ogromne polepszenie warunków pracy

  "M-iQ przyczyniła się do niesamowitego polepszenia warunków pracy i zmniejszenia zużycia chemii i mediów w klinice rehabilitacyjnej. Po 5 latach inwestycja się zwróciła."

  „Fondazione Salvatore Maugeri” została powołana w 1965 roku jako klinika ergoterapii. Celem fundacji jest wspieranie zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy, co osiąga się poprzez aktywne zapobieganie występującym w ramach procesów produkcji i rozpoznanym rodzajom ryzyka. Ponadto fundacja wspiera rehabilitację osób niezdolnych do pracy zarobkowej poprzez pomaganie im w powrocie do życia społecznego i zapobieganie fizycznej niepełnosprawności. Fundacja współpracuje z licznymi instytucjami, klinikami i służbami prewencyjnym w całych Włoszech. Centra leczenia znajdują się w Lombardii, Ligurii, Piemoncie i Agrigento. Centra prewencyjne w formie laboratoriów ds. higieny środowiska i pracy znajdują się w miejscowościach Pawia, Casano delle Murge (Bari) i Padwa.

  Instytut „Istituto Scientifico di Veruno” jest częścią fundacji Salvatore Maugeri i został otwarty w 1972 roku. Instytucja ta posiada 315 łóżek i jest oficjalnie uznanym naukowym ośrodkiem pielęgnacyjnym (IRCCS) i ma narodowe znaczenie jako wyspecjalizowana klinika rehabilitacyjna. Instytut posiada cztery oddziały stacjonarne i dziewięć wyspecjalizowanych oddziałów pielęgnacyjnych. W tym olbrzymim kompleksie serwuje się tygodniowo 5400 potraw. Donatello Rinaldi, zarządca kliniki od 2011 roku, posiada spore doświadczenie w zakresie technicznego planowania i wdrażania planów. W momencie modernizacji kuchni zmywania argumentowano te zmiany następująco:

  „Wielość różnych rozwiązań na rynku niesie ze sobą wyzwanie w postaci znalezienia niezawodnego produktu, który przede wszystkim polepszy warunki pracy i logistykę na zapleczu zmywania. W ten sposób znaleziono maszynę M-iQ.

  Jeżeli pragnie się produktu o najwyższej niezawodności i najlepszych wynikach, należy zdać się na liderów na rynku. MEIKO jest bez wątpliwości odpowiednim partnerem dla nas. Fakt, że mamy do czynienia z produktem niemieckim, jest oczywiście zaletą, nie wspominając o doskonałym wykonaniu wyróżniającym się wysoką innowacyjnością.

  "Podsumowując: mogę absolutnie polecić M-iQ, szczególnie jeżeli chodzi o jakość zmywania i oszczędności."

  Rinaldi kontynuuje: „Chciałbym w tym miejscu podkreślić, że zmywalnia i warunki w niej panujące zmieniły się nie do poznania.
   Jest tam teraz bardziej higieniczne i czysto. Odprowadzanie ciepła zostało zredukowane do minimum, podobnie jak obciążenie hałasem. Po przeszkoleniu naszych pracowników potrzebowaliśmy jednej osoby, na jedno stanowisko - specjalisty ds.obsługi maszyny. Wszystko jest naprawdę przejrzyste. Cały proces czyszczenia odbywa się teraz dokładniej i w znacznie bardzie zorganizowany sposób, a napełnianie i opróżnianie przebiega niesamowicie prosto.

  Tym, co wyróżnia firmę MEIKO spośród masy innych firm, są przede wszystkim wyniki zmywania. M-iQ zapewnia w 100% pierwszorzędne wyniki zmywania dbając ponadto o oszczędność wody, detergentów i energii. Maszyna jest również niedościgniona pod względem serwisu eksploatacyjnego. Wymaga ona niewielkiech nakładów pod tym względów. Należy przeprowadzać wyłącznie działania niezbędne dla prawidłowego procesu czyszczenia.

  Podsumowując: mogę absolutnie polecić M-iQ, szczególnie jeżeli chodzi o jakość zmywania i oszczędności. Inwestycja zwróciła się już w ciągu czterech-pięciu lat.”