Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Krankenhaus

  Szpital Morriston

  Szpitalowi Morriston zależy na długotrwałej niezawodności i wydajności zmywarek

  Firma MEIKO okazała się najlepszym wyborem zarówno pod względem niezawodności, jak i wydajności oraz doskonałego wsparcia technicznego.

  Dysponujący 750 łóżkami szpital Morriston w Swansea zainstalował zmywarkę taśmową M-iQ B-M54V8P8 MEIKO, która zapewnia wydajność 3000 talerzy na godzinę, przy czasie kontaktu 2 minuty.

  Zastępując zmywarkę innego dostawcy, firma MEIKO została wybrana w postępowaniu przetargowym, w którym przeanalizowano oferty trzech dostawców.

  „Firma MEIKO okazała się najlepszym wyborem zarówno pod względem niezawodności, jak i wydajności oraz doskonałego wsparcia technicznego”, wyjaśnił Chris Rogers, zastępca kierownika ds. żywienia w szpitalu Morriston.

  „Zmywarka jest zainstalowana na pierwszym piętrze szpitala, na specjalnie wykonanym cokole, który chroni podłogę i ułatwia odprowadzanie cieczy. Jest mniejsza od poprzedniej zmywarki, lecz dorównuje jej wydajnością i zapewnia doskonałe rezultaty mycia.”

  „Serwis techniczny firmy MEIKO szybko rozwiązał drobny problem związany z ustawieniem nowej zmywarki – pojawił się na miejscu w 24 godziny po naszej rozmowie.”