Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital Medanta

  Indyjska klinika Medanta zaufała marce MEIKO

  "Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo. Pod tym względem nie możemy sobie pozwolić na żadne kompromisy. Dlatego zdecydowaliśmy się na firmę MEIKO."

  Szpital Medanta zajmuje powierzchnię 174 000 metrów kwadratowych i jest jednym z największych szpitali specjalistycznych w Indiach. Utworzony w 2009 roku szpital znajduje się w Gurgaon, obok miasta New Delhi, i specjalizuje się w chirurgii sercowo-naczyniowej i torakochirurgii.

  W klinice znajduje się 1250 łóżek, z tego 350 na oddziałach intensywnej opieki, 45 sal operacyjnych i 20 różnych oddziałów. Szpital jest ukierunkowany głównie na międzynarodowych pacjentów i jest popularnym obiektem w ramach tzw. „turystyki medycznej”. Pacjenci z całego świata przybywają tutaj ze względu na pierwszorzędne, przystępne cenowo udogodnienia. Infrastruktura kliniki nie pozostaje w tyle za międzynarodowymi obiektami i spełnia wymogi przybywających tutaj pacjentów, którzy poddają się operacjom serca i kolan, leczeniu ortopedycznemu, zabiegom kosmetycznym i okulistycznym oraz dentystycznym.

  Zmywarka z transportem taśmowym M-iQ firmy MEIKO zapewnia optymalną czystość i znakomite warunki użytkowania Deepak Batra, General Manager, F & B w Medanta - The Medicity:

  „Medanta to olbrzymi szpital, który nie da sobie rady bez niezawodnych systemów zmywania najwyższej jakości. MEIKO to światowy lider w dziedzinie instalacji transportu taśmowego. Wybór tej firmy stanowił dla nas optymalne rozwiązanie. Dla nas najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Pod tym względem nie możemy sobie pozwolić na żadne kompromisy."

  "Dlatego zdecydowaliśmy się na firmę MEIKO.”

  Do instalacji urządzeń w Medanta nie były potrzebne dodatkowe kanały wentylacyjne i wyciągowe. Dzięki wbudowanym w M-iQ mechanizmom do odzysku ciepła w obszarze zmywania naczyń uwalnia się minimalna ilości pary. Obszar ten pozostaje przyjemnie schłodzony, a instalacja powietrza pokojowego nie podlega dodatkowemu obciążeniu.

  M-iQ oferuje perfekcyjną kontrolę przepływu powietrza wewnątrz zmywarki oraz wydajny system odzysku ciepła, dzięki którym nie jest wymagana instalacja wyciągowa. M-iQ marki MEIKO zapewnia zatem optymalny bilans energetyczny. Unikalny na rynkach światowych system filtrowania służy do samodzielnego oczyszczania maszyny. Wystarczy jednorazowe napełnienie strefy płukania pompowego, aby całkowicie usunąć zanieczyszczenia.

  Maszyny M-iQ zużywają 33% mniej wody i detergentów niż wcześniejsze modele, a ich wydajność zmywania jest lepsza o 30%. Zasługą tego jest system zmywania wysokociśnieniowego.

  Ciepło procesu mycia jest odzyskiwane, a dzięki inteligentnej, trzystopniowej regulacji ponownie używane. System dopasowuje się dynamicznie do zmian rozdziału ciepła, aby zminimalizować zużycie energii. Użycie powietrza wylotowego jako źródła bezpłatnej energii do wstępnego podgrzewania wpływającej wody z cyklu nabłyszczania umożliwia ponadto dezynfekcję przy wysokiej temperaturze mimo dopływu zimnej wody.

  System uzdatniania wody w formie odwróconej osmozy GiO usuwa do 98% zanieczyszczeń w wpływającej wodzie. Ponadto nie ma również konieczności, jak ma to miejsce w konwencjonalnych maszynach, zmiękczania wpływającej wody za pomocą często zawodnych i niewydajnych instalacji zmiękczania wody.

  Technologia GiO zapewnia błyszcząco czyste wyniki, przypominające efekt ręcznego polerowania — głównie na sztućcach i szklankach. Ponadto zapewnia redukcję zużycia środków chemicznych typu nabłyszczacze i detergenty. Przyczynia się to do ulepszenia śladu węglowego i sprawia, że zaplecze kuchenne staję się bardziej ekologiczne.