Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital Glan Clwyd

  Obsługa klienta w firmie MEIKO to „duży plus” dla szpitala Glan Clwyd

  Dużym plusem firmy MEIKO była obsługa klienta zapewniania przez serwis techniczny MEIKO.

  Szpital Glan Clwyd dysponuje prawie 700 łóżkami i zbliża się do ostatniego etapu trwającej siedem lat renowacji, która obejmuje nową kuchnię i urządzenia do zmywania naczyń. Za projekt i wyposażenie odpowiada firma Lockhart Catering Equipment.

  Sama zmywalnia jest nietypowa, ponieważ ma kilka dużych okien wychodzących na ogrodowy dziedziniec, które wypełniają obszar naturalnym światłem.

  Trzy zmywarki zainstalowane i przekazane do użytku w kwietniu przez firmę MEIKO – zmywarka taśmowa, zmywarka kapturowa i zmywarka na dwa kosze, wszystkie z wbudowanym systemem odzyskiwania ciepła oraz stołem – zastąpiły 18-letni system taśmowy innego producenta.

  Peter Bell, zastępca kierownika ds. cateringu w szpitalu Glan Clwyd, wyjaśniał, że „firma MEIKO wygrała przetarg, ponieważ oferowała urządzenia spełniające nasze oczekiwania w zakresie zwiększonego poziomu ochrony środowiska, ekonomiczności w całym okresie eksploatacji oraz możliwości nieprzerwanego zapewniania obsługi klienta na wysokim poziomie.”

  „Karl Berry, nasz kierownik ds. cateringu, uzyskał rzetelne opinie na temat wsparcia ze strony firmy MEIKO podczas wizyt w szpitalach na terenie południowej Walii.”

  „Już mieliśmy zmywarki kapturowe i podblatowe firmy MEIKO w szpitalu, więc wiedzieliśmy, jak dobra jest ich oferta. Dużym plusem firmy MEIKO była obsługa klienta zapewniona przez serwis techniczny MEIKO.”

  Zarówno zmywarka kapturowa DV270.2, jak i zmywarka na dwa kosze DV 200.2 jest wyposażona w technologię odzyskiwania ciepła AirConcept, która umożliwia minimalizację wymagań względem wentylacji poprzez wykorzystywanie ciepłego powietrza i pary odlotowej do wstępnego ogrzewania doprowadzanej zimnej wody.

  W zmywarce taśmowej M-iQ powietrze przepływa „od tyłu do przodu”; gorące powietrze i para z obszaru płukania są kierowane na przód zmywarki, co przyczynia się do oszczędności energii poprzez utrzymanie ciepła w obszarze mycia i mycia wstępnego oraz zmniejszenie emisji gorącego powietrza odlotowego. W zależności od konfiguracji i warunków na miejscu ilość powietrza wywiewanego może zostać zmniejszona nawet o 90 procent!

  Zmywarka na dwa kosze dodatkowo ma wbudowany moduł przygotowania wody z użyciem odwróconej osmozy GiO MEIKO, który zapewnia lśniące naczynia wyglądające jak polerowane ręcznie, zwłaszcza sztućce i naczynia szklane. Zmniejsza on również zużycie chemikaliów takich jak środki czyszczące i środki do płukania.

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Odzysk ciepła: dobry klimat wewnętrzny, lepsza wydajność

  Opcja odzysku ciepła zapewnia odpowiedni klimat wewnętrzny i lepszą wydajność energetyczną.