Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Zellerbäck

  W piekarni z tradycjami Zellerbäck są zadowoleni ze zmywarek MEIKO

  "Po 3-minutowym myciu można wyjąć naczynia bez dodatkowego suszenia i polerowania. Nie ma porównania z tym, co było wcześniej."

  Beate Zeller już w czwartym pokoleniu prowadzi piekarnię z tradycjami Zellerbäck we Friedrichshafen. Dzięki sześciu oddziałom i trzem samochodom do sprzedaży obwoźnej klienci piekarni Zellerbäck są zaopatrywani w wyroby piekarnicze i cukiernicze również na lokalnych targowiskach oraz w okolicach Jeziora Bodeńskiego.

  Dziewięciu piekarzy, trzech cukierników i personel zajmujący się sprzedażą w oddziałach sprawiają, że piekarnia Zellerbäck znacząco odróżnia się od konkurencji. Zaangażowany zespół tworzy nowe receptury, piecze i testuje, „również pracownicy z działu sprzedaży oceniają smak”.

   „Z powodu dyskontów musieliśmy pogodzić się ze stratami, musieliśmy zmienić tok myślenia, iść z duchem czasu i tam, gdzie to możliwe ze względu na ilość miejsca, oferować kawę, ciasto i przekąski do zjedzenia na miejscu.” W pięciu specjalistycznych sklepach było to możliwe, a najmłodsza kawiarnia z około 70 miejscami siedzącymi została kilka miesięcy temu otwarta w nowo wybudowanej przychodni we Friedrichshafen. Tutaj, tak jak w innych oddziałach, klienci wybierają z pełnego asortymentu specjalności piekarniczych i cukierniczych, przy czym na porządku dziennym jest wypiekanie surowego ciasta przez personel zajmujący się sprzedażą.

  „Pieczenie w oddziałach jest czasochłonne”, przyznaje Beate Zeller, „jednocześnie obsługiwać gości i ręcznie zmywać naczynia, tak się nie da. Za to musieliśmy naszym paniom zaoferować coś szczególnego, zdecydowaliśmy się na zakupienie zmywarki firmy MEIKO.

  Nie bez powodu, ponieważ w naszym dziale produkcji używamy już dwóch dużych zmywarek firmy MEIKO – jednej zmywarki z transportem koszowym (K15) i jednej uniwersalnej zmywarki
  (FV 130.2) – i jesteśmy z nich niezwykle zadowoleni.”

  Również w oddziałach Zellerbäck zmywarki MEIKO serii M-iClean U z modułem GiO oraz zmywarka FV 40.2G z modułem GiO pracują codziennie na najwyższych obrotach. W kawiarni umiejscowionej w przychodni znajduje się również zmywarka do szkła i naczyń
  M-iClean U, która dzięki łatwej i szybkiej obsłudze gwarantuje lśniące rezultaty mycia. Szybko i w sposób energooszczędny myje ona wszystkie brudne naczynia z kawiarni. „Po 3-minutowym myciu można wyjąć naczynia bez dodatkowego suszenia i polerowania”, tłumaczy pracowniczka Svenja Meschenmoser,

  „Nie ma porównania z tym, co było wcześniej, wszystko przebiega wspaniale, w pełni automatycznie, i każdy może natychmiast korzystać z naczyń.” Beate Zeller: „Technologia zmywania firmy MEIKO umożliwia nam nie tylko znaczne odciążenie podczas pracy, lecz również zapewnia higienę i bezpieczeństwo. Mleko, śmietana i zaschnięte resztki na talerzach lub ślady szminki na szklankach – prowadzenie kawiarni to także trudne do usunięcia zabrudzenia. Zmywarki firmy MEIKO zmywają niezawodnie. I to przez cały dzień. Zarówno w piekarni, jak również w kawiarniach nie możemy się obyć bez tych zmywarek. Ze zmywarkami MEIKO jesteśmy najlepiej wyposażeni.”