Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Wikingerbäcker

  Cała naprzód dzięki zmywarkom MEIKO

  Zwrotnice Piekarni wikingów zostały przestawione na kurs sukcesu. W wszystkich oddziałach miłośnicy kawy cieszą się nią w otoczeniu przyjaciół. „Gdy w regionie pojawia się nowa piekarnia lub istniejąca jest przebudowywana, zawsze integrujemy ją w nową koncepcją kawy” – zdradza kierownik sprzedaży René Stein – „to jest przyszłość piekarni. Mamy oddziały wktórych catering stanowi aż 45%, tendencja ta jest wzrostowa.”

  Piekarnia wikingów z Aurich okazuje się być przygotowana na ten trend również w zakresie kuchni i techniki zmywania: W oddziałach Piekarni wikingów łącznie 38 zmywarek – z tego 18 kapturowych z funkcją odzyskiwania ciepła (DV 80.2) i 20 podblatowych firmy Meiko – zapewnia krystalicznie czyste i higieniczne naczynia. Przed siedmiu laty została zainstalowana pierwsza zmywarka kapturowa, potem pojawiło się 17 kolejnych.

  „Oddziały-kawiarnie stają się coraz większe, ponieważ wydajność małej zmywarki już nie wystarcza na gromadzące się naczynia” – mówi René Stein.

  „W zmywarkach kapturowych naczynia posortowane w koszach są przesuwane i myte. Odbywa się to szybko, w ciągu czterech minut można umyte naczynia ponownie podać gościom”. Sztućce, filiżanki do kawy, szklanki do Latte Macciato z resztkami mleka – wszystkie naczynia opuszczają zmywarkę w nienagannym stanie. Wszystko działa fantastycznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmywarek Meiko. To były bardzo dobre decyzje.”

  Wolno stojące stanowiska, obszary przed kasami w centrach handlowych, sklepy na kempingach oraz oddziały z małymi kawiarniami w centrach miast – Piekarnia wikingów zdobywa nowe tereny w promieniu ok. 50 km od Aurich aż do wschodniofryzyjskiego wybrzeża Morza Północnego. W 45 oddziałach – z tego w 32 o gastronomicznym charakterze – sprzedawane jest wysokiej jakości pieczywo.