Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Ośrodek RACV Noosa

  W ośrodku RACV szklanki lśnią dzięki M-iQ jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

  "Chciałbym Panu podziękować za polecenie nam zmywarki z transportem koszowym MEIKO."

  Ośrodek RACV Noosa błyszczy nie tylko dzięki najlepszym ocenom w serwisie TripAdvisor i Booking.com. Portal lastminute.com.au również przyznał ocenę „Nadzwyczajny” i 100-procentową rekomendację dla gości dla tej perły australijskiego regionu „Sunshine Coast”.

  Danny Cannon, kierownik ds. posiłków i napojów w ośrodku RACV Noosa, używał nowej zmywarki do naczyń przez sześć miesięcy. Następnie napisał do Iana Hoppera, doradcy FCSI, który mu ją polecił:

  „Zdaję sobie sprawę, że wielu znacznie chętniej krytykuje, niż chwali. Chciałbym Panu podziękować za polecenie nam zmywarki z transportem koszowym MEIKO. Jest dokładnie tak, jak Pan mówił: Od grudnia nie musiałem polerować ani jednego szklanego naczynia, które opuściło tę zmywarkę!”

  "Stało się wtedy jasne, jak bardzo produkty firmy MEIKO przewyższają produkty konkurencji i jak doskonałą opinią cieszą się w branży."

  Przedsiębiorstwo Hoppera, KHI International, specjalizuje się w doradztwie w zakresie posiłków, napojów oraz urządzeń do mycia i utylizacji odpadów. KHI ma siedzibę w australijskim Brisbane i pracuje globalnie w ramach projektów w całej Australii, w Chinach i na Bliskim Wschodzie.

  Hopper polecił zmywarkę z transportem koszowym M-iQ z modułem odwróconej osmozy GiO firmy MEIKO. Dzięki temu wyjątkowemu systemowi przygotowania wody, stworzonemu przez firmę MEIKO, szklanki i sztućce po ostatnim płukaniu są wypolerowane jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

  Danny Cannon: „Przyjrzeliśmy się dokładnie wielu markom, odwiedziliśmy nawet miejsca w Melbourne, aby zobaczyć zmywarki podczas pracy. Stało się wtedy jasne, jak bardzo produkty firmy MEIKO przewyższają produkty konkurencji i jak doskonałą opinią cieszą się w branży. Jesteśmy zakorzenieni w regionie, pracujemy przez 365 dni w roku i jesteśmy zdani na niezawodny produkt.

  Ulepszenia w zakresie wentylacji i obsługi oznaczały, że „zmywarka M-iQ (…) jest o wiele chłodniejsza, generuje mniejszy hałas, a codzienne przygotowanie pracy jest rzeczywiście łatwe.” Szklanych przedmiotów nie trzeba już polerować. Dzięki temu personel nie kaleczy się już tak często, pojawiają się korzyści w zakresie BHP, co z kolei prowadzi do dalszych oszczędności.”