0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Hotel Ritter, Durbach

  Zmywarka kapturowa UPster – idealne rozwiązanie, gdy trzeba działać szybko

  Czterogwiazdkowy hotel i restauracja „Wilder Ritter” z gwiazdką Michelin, do tego zachowana w niezmienionym stanie piwnica rycerska, izba rycerska i restauracja dla gości „Wintergarten” przyciągają coraz więcej gości. Przebudowa pod koniec 2013 roku powiększyła hotel do 87 pokoi.

  Nic dziwnego, że również w zmywalni restauracji dotarto do granic: „Wieczorem mamy teraz maksymalnie 1000 talerzy, z którymi radzimy sobie bez trudu za pomocą nowej zmywarki UPster MEIKO” – właściciel hotelu Dominic Müller pokazuje swoje zadowolenie. W restauracji szukano wydajnej zmywarki, która jednak nie wymagałaby więcej miejsca niż używany model. Zaprojektowana od podstaw w 2015 roku zmywarka UPster została zainstalowana na próbę w samą porę: „Wraz ze zmywarką UPster całkowicie na nowo zdefiniowaliśmy klasę kompaktową w zmywarkach komercyjnych” – Michael Mayer jest tego pewien.

  Kierownik ds. sprzedaży na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii w firmie MEIKO rozpoznał potrzeby restauracji „Ritter”, jakby zostały określone dla nowej serii zmywarek. „UPster to idealne rozwiązanie, gdy trzeba szybko znaleźć alternatywne rozwiązanie, ponieważ dzięki modułowej budowie czasy dostawy są krótkie. Jej kompaktowe wymiary zapewniają, że znajdzie miejsce w najmniejszej zmywalni, a jej wydajność w niczym nie ustępuje naszym dużym zmywarkom takim jak M-iQ” – mówi Mayer.

  W ten sposób model UPster wszedł do zespołu André Tienelta, który chwali rezultaty zmywania nowej zmywarki: „Talerz jest dla mnie jak płótno, na którym prezentujemy naszą sztukę” – opisuje on znaczenie 100-procentowo dobrych wyników zmywania:

  „Nie możemy sobie po prostu pozwolić na naczynie, które nie jest idealnie czyste!”

  Ale nie tylko niezawodność podoba się kucharzowi z gwiazdką Michelin – „Wykorzystujemy znacznie mniej personelu, ponieważ teraz oszczędzamy sobie dodatkowego suszenia i polerowania” – mówi Tienelt.

  Za hotelem Ritter w Durbach kryje się ponad 350-letnia historia gości. Jeden z pierwszych domów w powiecie Ortenau tworzy jednak również wiele historii sukcesu. Najnowsza: Tak jak należy w przypadku restauracji „Wilder Ritter”, pomimo zmiany szefa kuchni restauracja o tej samej nazwie obroniła gwiazdkę Michelin. Oczywiście restauracja należy również do najlepszych 25 hoteli w całych Niemczech w trzech kategoriach: najlepszy hotel, najlepszy luksusowy hotel i najlepszy romantyczny hotel. Poza tym przyznano jeszcze dwie czapki (Gault Millau), nagrodę „Best of Award of Excellence” magazynu Wine Spectator oraz dwukrotnie wyróżnienie „F” magazynu Feinschmecker.