Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hotel Bell Rock

  Niezawodne, energooszczędne i oszczędzające zasoby zmywanie za pomocą zmywarek do naczyń MEIKO

  Maraton dla zmywarek MEIKO: w 2013 roku około 130 000 gości odwiedziło restauracje w czterogwiazdkowym hotelu Bell Rock. Dysponujący 225 pokojami (w tym 35 apartamentami) hotel Bell Rock jest najmłodszym z łącznie pięciu czterogwiazdkowych hoteli w Europa-Park w Rust.

  Nocowanie i ucztowanie w stylu kolonialnym – tak brzmi motto innowacyjnego hotelu tematycznego, który wysyła gości na wyprawę w minione wieki.

  Ponieważ Bell Rock dysponuje zarówno restauracją à la carte, restauracją bufetową oraz restauracją ekskluzywną, wymaganych jest odpowiednio wiele obszarów przygotowania. Z tego powodu cukiernia, kuchnia do przygotowywania posiłków i kuchnia śniadaniowa oraz cały obszar kuchenny restauracji Ammolite znajduje się w suterenie hotelu. Mieści ona również zmywalnię, w której gromadzone są wszystkie brudne naczynia ze wszystkich restauracji. Zmywalnia wyposażona w zmywarkę uniwersalną, zmywarkę do szkła oraz zmywarki M-iQ stanowi centralny punkt czystości i higieny w hotelu Bell Rock.

  „Nie tylko w hotelu Bell Rock, lecz również w wielu obszarach gastronomicznych i hotelach stawiamy na zmywarki firmy MEIKO, które pracują niezawodnie, oszczędzają energię i zasoby”. Tymi jasnymi słowami Frank Müller chwali zalety M-iQ, które można zauważyć w wynikach zmywania i oszczędnej eksploatacji.