Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bangi Golf Resort

  MEIKO spełnia wszystkie wymogi higieniczne w 5-gwiazdkowym ośrodku

  "Zdecydowaliśmy się na MEIKO ze względu na znakomitą wydajność maszyny i pierwszorzędne wsparcie."

  Ośrodek Bangi Golf Resort w Selangor, Malezja, jest zlokalizowany na najwyższym wzniesieniu w okolicy — Bandar Baru Bangi, niedaleko malowniczo położonego 5-gwiazdkowego hotelu Bangi-Putrajaya. Otoczony bujną roślinnością hotel znajduje się między międzynarodowym lotniskiem w Kuala Lumpur i centrum miasta. Na gości czekają nie tylko przepiękne widoki, ale przede wszystkim przyjazne otoczenie, które emanujące spokojem i ciszą.

  Firma MEIKO zadbała o zmywarkę do garnków i utensyliów kuchennych FV 130.2. Soh Chung-Ky, dyrektor zarządzający Bangi Golf Resort oraz sąsiedniego hotelu Bangi-Putrajaya, wie dokładnie, dlaczego zdecydował się na tę, a nie żadną inną maszynę:


  "Stosujemy przede wszystkim sanityzację desek do krojenia.""Zdecydowaliśmy się na MEIKO ze względu na znakomitą wydajność maszyny i pierwszorzędne wsparcie w pełni profesjonalnego i kompetentnego zespołu MEIKO Malezja. Oszczędności w zakresie środków chemicznych, energii i wody nie były dla mnie, aż tak ważne. Chodziło mi głównie o niezawodny proces sanityzacji z odpowiednimi temperaturami."

  Maszynę FV 130.2 marki MEIKO stosujemy głównie do czyszczenia i sanityzacji wszystkich desek do krojenia, które są stosowane w naszej kuchni. Nasze wytyczne dotyczące higieny i sanityzacji przewidują, że wszystkie przemysłowo stosowane deski do krojenia muszą być co 4 godziny czyszczone i sanityzowane. Dzięki FV 130.2 od MEIKO proces ten jest łatwy w realizacji i niesamowicie wydajny.

  Ostatnie badania (test wymazowy) w celu rozpoznania patogennych bakterii, takich jak Salmonella, gronkowiec złocisty, pałeczka okrężnicy i bakterie z grupy coli znajdujących się na deskach do krojenia wykazały, że zmywarka  FV 130.2 firmy MEIKO osiąga lepsze wyniki niż wiele naszych wcześniejszych metod sanityzacji.

  "Możemy być również pewni, że serwisant MEIKO będzie zawsze na miejscu i pomoże nam w razie wystąpienia problemów technicznych lub przy koniecznej kalibracji maszyny." Pracownicy MEIKO naprawdę dbają o dosonałą jakość czyszczenia i polepszenie naszej wydajności.