Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Zmywarki MEIKO – to szczyt higieny

  MEIKO zmywa naczynia na wysokości 3000 metrów w gastronomii na Zugspitze

  Ta budowa była dosłownie tańcem na linie: aby dostać się do gastronomii Zugspitz, a tym samym na najwyższy szczyt w Niemczech o wysokości 3000 metrów, nie można było iść ścieżką wzdłuż kolei zębatej na Zugspitze. Z tego względu zespół logistyczny w firmie MEIKO zapakował w Offenburgu wszystkie części zmywarki przelotowej M-iQ i zmywarki kapturowej M-iClean H, aby przetransportować ją w takim stanie na szczyt – a wkrótce rozmontowana na części zmywarka wjeżdżała na linie do modernizowanej gastronomii. Zaraz za nią wjechał zespół i zadanie na górze polegało na zamontowaniu najnowocześniejszej technologii zmywania.

   

  Die höchste Baustelle Deutschlands

  Gdy podczas manewrowania rozmontowanymi częściami zmywarki toczyła się walka o każdy centymetr, podczas przerwy zespół MEIKO mógł cieszyć się niemal bezkresnym widokiem na Alpy. Świetna nagroda za dobrze zaplanowaną pracę...

  Spektakularnym widokiem każdego roku cieszy się ponad pół miliona odwiedzających. Zachwycają się i cieszą smakiem swojej kawy – do tej pory z papierowych kubków. Teraz to się zmienia. Dzięki najnowszej technologii zmywania marki MEIKO naczynia z porcelany wyróżniają się doskonałą czystością pod względem higieny. Kawa smakuje z nich nie tylko lepiej, picie z porcelany jest bardziej przyjazne dla środowiska.