Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Urban Grub, Craft Brewed, 360 Bistro

  Zmywarka M-iClean jest zaprojektowana do mycia w różnych miejscach i dla różnych klientów

  Profesjonalna zmywarka podblatowa M-iClean jest zaprojektowana do mycia w różnych miejscach i dla różnych klientów. 360 Bistro to rozwojowy koncepcyjny bar z winami obsługujący 1200-1500 gości tygodniowo po 5 latach działalności. Craft Brewed to prowadzona przez społeczność knajpa piwna, która ściąga miłośników wszystkich typów piwa. Urban Grub to kombinacja tradycyjnej kuchni południowej i świeżych owoców morza z szeroką gamą samodzielnie przygotowywanych koktajli.

  Dzięki cichej i wydajnej pracy profesjonalne zmywarki M-iClean mogą być w barach i restauracjach w centrum uwagi, nie przeszkadzając w jedzeniu lub korzystaniu z baru.

  Zmywarka podblatowa M-iClean UM nadaje się świetnie do utrzymywania naczyń barowych w idealnej czystości i jednocześnie eliminuje konieczność ręcznego polerowania szkła. Równowaga chemiczna i wysoka temperatura nie pozostawiają na szkle żadnych zabrudzeń i smug, zapewniając pijącym wino czysty smak napoju. Miłośnicy piwa otrzymują piankę o prawidłowych proporcjach a nie chemiczny posmak, który mogą pozostawić zmywarki niskotemperaturowe.

  Uchwyt ze wskaźnikiem LED informuje obsługę w barze o aktualnym etapie procesu mycia. Kolor zielony oznacza, że zmywarka pracuje efektywnie, niebieski - gotowość zmywarki na rozpoczęcie nowego procesu mycia, a czerwony informuje o ważnym komunikacie dla obsługi.

  Awarie i nocne zmywanie są lepiej widoczne dzięki niebieskim wskaźnikom wewnątrz zmywarki, które wskazują obsłudze elementy maszyny wymagające wyczyszczenia pod koniec zmiany. Samokontrolujący się cykl mycia trwa tylko kilka minut i następnego dnia zmywarka jest gotowa do użycia.

  Ci użytkownicy profesjonalnej zmywarki podblatowej M-iClean polecają maszynę każdemu, kto zastanawia się nad wymianą swoich zmywarek podblatowych.