Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Sunrise Senior Living

  Sunrise Senior Living polega na zmywarkach z odwróconą osmozą

  Firma Sunrise Senior Living zapewnia opiekę ponad 2000 pensjonariuszom w Wielkiej Brytanii. Jej filozofia opiera się na zapewnieniu niezależności, godności, wolności wyboru i ochrony prywatności każdego pensjonariusza. Takie podejście odzwierciedla misję firmy, która pozostała niezmienna od chwili jej założenia w 1981 roku: „bronić jakości życia wszystkich osób starszych”.

  W każdym domu codziennie odbywa się co najmniej pięć zajęć, aby zapewnić pensjonariuszom możliwość korzystania z bogatego i stymulującego życia społecznego. Posiłki gotowane na miejscu przez szefów kuchni firmy Sunrise są zaplanowane tak, aby zapewniały zrównoważone odżywianie i w razie potrzeby zaspokajały specjalne potrzeby w zakresie diety.

  Zanim firma Sunrise przeszła do firmy MEIKO, w 27 domach dla osób starszych panował miszmasz w zakresie różnych zmywarek – opowiada pracownik firmy. Od czasu przejścia do firmy MEIKO zmywarki działają znacznie dłużej przy minimalnych potrzebach serwisowych.

  Christopher Dean, szef kuchni w Sunrise Senior Living, dodaje: „Widać ogólną poprawę pod względem standardu mycia naczyń we wszystkich domach opieki.“

  „Przejście na zmywarki MEIKO stanowi zdecydowaną poprawę dla naszych pensjonariuszy, a oni są oczywiście naszym priorytetem.“

  Proces zakupu w firmie Sunrise był wspomagany przez firmę Pelican, wcześniej Pelican Buying Company, która dokonała łącznych zakupów na sumę 140 milionów funtów i która specjalizuje się w negocjowaniu z lokalnymi i krajowymi dostawcami konkurencyjnych warunków dla swoich członków. Pelican obsługuje ok. 3000 podmiotów zajmujących się turystyką i gastronomią, w tym 2000 szkół i uczelni.

  Keith Palmer, Kierownik ds. profesjonalnego wyposażenia, mówi – „Firma Sunrise była niewzruszona – niezawodność działania miała podstawowe znaczenie, a wzorowe wyniki stanowiły priorytet dla jej pensjonariuszy.

  „Pamiętając o tym, pomogliśmy im znaleźć odpowiedniego producenta i nawiązać z nim kontakt.

  „Firma MEIKO spełniła wszystkie wymagania, a poza tym odkryliśmy, że proces mycia naczyń został rozszerzony przez asortyment zmywarek GiO. Wydajność zmywarki oraz doświadczenie personelu przekroczyły nasze oczekiwania.”

  Firma Sunrise głównie używa kapturowej zmywarki do naczyń DV 80.2 GiO ze zintegrowaną technologią uzdatniania wody z użyciem odwrócone osmozy. Jest ona wykorzystywana do mycia wszystkich naczyń, sztućców i szkła. Rozwiązania w zakresie sortowania dostosowane do danego miejsca oznaczają również, że można opracować oszczędne pod względem miejsca rozwiązania z zakresu mycia naczyń, aby zapewnić komfort operatora i zmaksymalizować wydajność.

  Przy teoretycznej wydajności do 60 koszy na godzinę (1080 talerzy obiadowych) zmywarka DV 80.2 GiO z łatwością umyje mieszany ładunek naczyń, sztućców i szkła. Wymiary koszy są zgodne ze standardem przemysłowym i wynoszą 500 mm x 500 mm, a wysokość załadunku 440 mm zapewnia, że zmywarka łatwo umyje tace. Trzy programy mycia umożliwiają cykle 60-, 90- i 210-sekundowe, aby poradzić sobie z lekkim lub dużym zabrudzeniem.

  Funkcja automatycznego kaptura jest idealna dla operatorów o wzroście mniejszym niż przeciętny.

  Włącza się ja poprzez wciśniecie przycisku. Umożliwia ona otwarcie i zamknięcie kaptura oraz sterowanie sekwencją programu mycia.

  W przeciwieństwie do innych systemów uzdatniania wody z użyciem odwróconej osmozy obecnych na rynku, moduł GiO mieści się w zmywarce i nie jest konieczny niezależny zmiękczacz do wstępnego uzdatniania surowej wody. Dlatego montaż modułu jest łatwiejszy, a w większości przypadków jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

  Simon Callus, Kierownik działu rozwoju firmy MEIKO: „Do decyzji o zakupie zmywarek kapturowych z modułem odwróconej osmozy GiO przyczyniło się kilka kluczowych czynników – jakość mycia naczyń szklanych i sztućców, oszczędność detergentów i środka do płukania oraz fakt, że moduł odwróconej osmozy był zamknięty i nie wymagał ręcznej ingerencji. Klient zauważył związane z tym korzyści, od zmniejszenia ogólnych kosztów eksploatacji i konserwacji do oszczędności nakładu pracy jako rezultat jakości mycia naczyń szklanych i sztućców wykluczającej konieczność dodatkowego polerowania.”