Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Dom seniora i dom opieki Heilig Hart

  Codziennie 90 minut więcej czasu i jednocześnie niższe koszty

  "Maszyna pracuje każdego dnia bez jakichkolwiek problemów i możemy na niej polegać."

  Heilig Hart, rozległy dom seniora i dom opieki w belgijskim mieście Kortrijk, czerpie korzyści z oszczędności kosztów rzędu 40%, które są generowane w porównaniu z dotychczasową zmywarką.

  Dyrektor zarządzający Hans Callens wyjaśnia: „Przed dwoma laty podjęto decyzję przeniesienia zmywarki do nowego budynku, dlatego też pojawiło się wyzwanie w postaci organizacji. Sabemaf, regionalny przedstawiciel MEIKO w Belgii, przedstawił nam kompleksowe rozwiązanie dla specyficznych wymogów pod kątem zestawienia i obsługi mytych przedmiotów. Dlatego też podjęliśmy decyzję o dokonaniu zmiany na Sabemaf i producenta MEIKO.

  Każdego dnia musimy zmywać naczynia dla około 500 osób i dlatego zainstalowaliśmy M-iQ typu BXL74 N 33 V8 P8 z mobilnym stołem sortowania oraz uniwersalną zmywarkę FV 250.2 dla ciemnych naczyń.

  Szerokość taśmy transportowej nowej maszyny wynosi 740 mm - można ustawić trzy talerze obok siebie. Dzięki nowej obsłudze mytych przedmiotów i wyższej wydajności maszyny cały proces zmywania trwa o około 90 minut krócej. Pozyskany w ten sposób czas można przeznaczyć na inne cele, przykładowo czyszczenie kuchni.

  Dodatkowym argumentem na korzyść firmy MEIKO są oszczędności pod kątem zużycia wody, energii i środków chemicznych. Ze względu na fakt, że maszyna potrzebuje mniej czasu na wykonanie zadania i zużywa 100 litrów mniej wody, możemy zaoszczędzić prawdziwe pieniądze. Po dwóch latach jesteśmy całkowicie przekonani, że podjęcie współpracy z Sabemaf i MEIKO było znakomitą decyzją. Maszyna pracuje każdego dnia bez jakichkolwiek problemów i możemy na niej polegać.”