Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Allens catering equipment

  Lśniące rezultaty mycia naczyń od Meiko dla firm kateringowych

  Wyłącznie najwyższej jakości zmywarki firmy MEIKO są wystarczająco dobre dla tego czterokrotnego zwycięzcy konkursu „Event Hire Company of the Year” (Firma roku zajmująca się wypożyczaniem).

  Firma Allens oferuje porcelanę, sztućce, naczynia szklane, bieliznę stołową, stoły, krzesła, sprzęt do gotowania w kuchni i na zewnątrz, wyposażenie baru, listwy LED, stoły, meble do salonu i ogrodu.

  Wypożyczane naczynia szklane obejmują produkty Riedel – Allens jest preferowanym dostawcą dla branży hotelarskiej i gastronomicznej – a firma Riedel produkuje specyficzne kieliszki do win odmianowych, takie jak kieliszki do wina Cabernet/Merlot lub Riesling/Sauvignon Blanc. Wszystkie są dostosowane do potrzeb klienta, aby poprawić prezentację takiej różnorodności win.

  Każdy kieliszek musi być nieskazitelny.

  „Jakość mycia jest dla nas absolutnie kluczowa” – mówi dyrektor Kevin McGuinness. „Nasze naczynia szklane muszą być lśniące. Wcześniej używaliśmy oddzielnego systemu uzdatniania wody z użyciem odwróconej osmozy dostarczonego przez MEIKO, lecz teraz moduł odwróconej osmozy jest wbudowany i muszę powiedzieć, że rezultaty są doskonałe, a naczynia szklane wysychają bez żadnych plam.”

  Firma Allens używa dwóch najnowszych zmywarek M-iQ w Hounslow po przeniesieniu jednej zmywarki ze starego miejsca podczas przeprowadzki do nowej siedziby w lutym 2015 roku. Nowa siedziba zapewnia lepszy dostęp do centrum Londynu i większą przestrzeń do przechowywania.

  „Asortyment naszych produktów nieustannie się zwiększa w odpowiedzi na potrzeby klientów – motywuje nas jakość, nie ilość. Allens Hire bardzo ściśle współpracuje z najwyższej jakości firmami kateringowymi w Londynie i regionie South East. W wielu z nich firma uzyskała status wyłącznego dostawcy.
  „Nasz sukces zawdzięczamy oferowaniu produktów dostosowanych do potrzeb klientów. Nasza działalność jest związana z ludźmi, którzy chcą wynająć produkty wysokiej jakości w połączeniu z wysokim poziomem obsługi. Około 80 procent naszych dostawców jest punktualnych, na przykład tak, że firma kateringowa może odebrać krzesła lub naczynia szklane z naszych samochodów i od razu rozpocząć ich używanie.”

  Nowy magazyn jest wyposażony w warsztat konserwatorski oraz kabinę natryskową. Każde krzesło po zwróceniu z wypożyczenia jest czyszczone, konserwowane i spryskiwane, aby zapewnić najwyższe standardy firmy Allens.

  „Sposób dostarczenia produktu oraz jego wygląd i działanie na miejscu mają kluczowe znaczenie. Dlatego zmywanie naczyń jest tak ważne dla nas. Nasi klienci chcą mieć możliwość natychmiastowego odebrania kieliszka i postawienia go na stole."

  „Nasz działalność, tak jak w przypadku MEIKO, absolutnie polega na jakości obsługi” – dodaje McGuinness. „Firma MEIKO dostarcza swój towar w oznaczonej ciężarówce, a jej personel jest inteligentny i ubrany jednakowo. Synergia pomiędzy firmą Allens i MEIKO jest ścisła – działalność MEIKO, tak jak i nasza, polega na obsłudze.

  „Wcześniej mieliśmy zmywarki z transportem koszowym MEIKO K200 i działały one przez 11 lat bez żadnych problemów."

  „Mamy 5-gwiazdkowy pakiet usług i zmywarki są w pełni konserwowane przez MEIKO..."

  „... nie rozglądaliśmy się nigdzie indziej, ponieważ obsługa MEIKO jest doskonała."

  „Zmywarki robią wszystko, o czym mówi firma MEIKO. Technologia się rozwinęła, są łatwiejsze w czyszczeniu, a personel uważa, że są łatwiejsze w obsłudze. Stosowana przez nich technologia wytłaczania płyt do zmywarek M-iQ (te same maszyny są używane przez Porsche do produkcji drzwi samochodów) oraz dokładność widoczna w każdym działaniu MEIKO są imponujące. MEIKO to wspaniała firma. Po odwiedzeniu fabryki w Niemczech nie miałem wątpliwości co do ich zdolności dostarczenia produktu wysokiej jakości.”