0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Bezpieczna procedura czyszczenia masek oddechowych

  Nowy koronawirus: z MEIKO jesteś po bezpiecznej stronie

  Po użyciu maski oddechowe nie tylko posiadają z zewnątrz ślady sadzy i dymu, ale w przypadku zakażenia nowym koronawirusem mogą być również zainfekowane wewnątrz, za pośrednictwem wydzielin z dróg oddechowych.

  Proces czyszczenia i dezynfekcji w urządzeniu TopClean M  został oceniony przez wirusologa i specjalistę w zakresie higieny, dra Friedricha von Rheinbabena jako niezwykle skuteczny w walce z nowym patogenem.

  >> do ekspertyzy TopClean M

  • Dodanie dopuszczonego przez producenta ŚOI środka chemicznego (Sekumatik FDR lub EW80 mat), zgodnie z wytycznymi producenta (roztwór 1 %).
  • Czas kontaktu roztworu aplikowanego i masek oddechowych w temperaturze 60 °C przez co najmniej 6 minut (łączny czas trwania procesu).
  • Temperaturę, dozowanie, ustalony przez producenta środka chemicznego czas oddziaływania oraz łączny czas trwania procesu kontroluje program.

  O czym należy pamiętać podczas maszynowego czyszczenia wyposażenia do ochrony dróg oddechowych? Jakie kroki należy kolejno wykonywać? Czy noszenie odzieży ochronnej ma duże znaczenie?

  Masz dodatkowe pytania?
  Po prostu wypełnij i wyślij formularz.