0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Zmywarki specjalistyczne najnowszej generacji MEIKO

  MEIKO, zaufana i ugruntowana marka z branży rozwiązań sanitarnych, specjalizuje się w produkcji profesjonalnych zmywarek przemysłowych i gastronomicznych najnowszej generacji. Pracownicy działu badań i rozwoju w naszej firmie zdołali połączyć zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i wiedzę, by zaprojektować najnowocześniejsze modele urządzeń, wykorzystując przy tym najnowsze dostępne na rynku technologie i odpowiadając na potrzeby branży gastronomicznej.

  Restauracje, bary, stołówki szkolne, firmowe i szpitalne, a także statki i samoloty – nasze profesjonalne zmywarki do naczyń projektujemy z myślą o spełnieniu wymogów pracy w każdych warunkach, opierając się na sugestiach profesjonalnych przedstawicieli danej branży. Serie naszych modeli są opracowane specjalnie po to, by móc błyskawicznie odpowiedzieć na każde potrzeby.

  Zmywarki gastronomiczne, które dbają o środowisko

  Kolejnym elementem charakterystycznym dla produkowanych przez nas zmywarek najnowszej generacji jest dbałość o środowisko i zużycie zasobów. Właśnie dlatego staramy się oferować rozwiązania w równym stopniu ekonomiczne, co ekologiczne. Redukcja zużycia zasobów oznacza bowiem nie tylko obniżenie kosztów, ale także niesie za sobą zmniejszenie emisji do środowiska. Zmywarki MEIKO można wyposażyć w opcjonalne urządzenia do odzysku ciepła, które są w stanie zmniejszyć zużycie energii nawet o 21%. Ciepło jest odzyskiwane z powietrza odlotowego (AirConcept) lub z odpływu wody, a następnie zatrzymywane i ponownie wykorzystywane do ogrzania wody w komorze myjącej. 

  Automatyczne kaptury i inne innowacje w zmywarkach kapturowych MEIKO

  Na koniec przedstawiamy nie mniej istotną innowacyjną koncepcję ergonomii, którą posiadają zmywarki kapturowe MEIKO najnowszej generacji. Chociaż oszczędzanie zasobów jest z pewnością istotne, to samo można powiedzieć o motywacji i komforcie pracowników. Dlatego też firma MEIKO zrealizowała nowatorską koncepcję ergonomii, obejmującą automatyczny kaptur i elastyczny wyświetlacz. Kaptur otwiera się i zamyka samoczynnie za jednym dotknięciem, bez wysiłku i nadwyrężania pleców oraz ramion operatora. Jeśli wyświetlacz znajduje się na wysokości oczu, operatorzy nie muszą również nieustannie się schylać.

  Zmywarki gastronomiczne najnowszej generacji - satysfakcja dla każdego

  Najnowsza generacja zmywarek obejmuje różne wersje urządzeń, dzięki czemu mogą one w najpełniejszym stopniu zaspokoić potrzeby indywidualnych klientów, niezależnie od tego, czy obsługują oni okoliczny bar czy zatłoczoną firmową stołówkę.

  Oferowane przez nas modele można podzielić na następujące typy zmywarek:

  • Ładowane od przodu, podblatowe zmywarki do szkła i profesjonalne zmywarki do naczyń, obejmujące mniejsze modele, lepiej przystosowane do montażu w barach, lodziarniach, kawiarniach i małych restauracjach
  • Zmywarka kapturowa do naczyń czy też „systemy przejściowe” nadające się do restauracji i mniejszych stołówek
  • Przemysłowe zmywarki uniwersalne – modele przeznaczone do mycia naczyń lub przedmiotów dowolnego rodzaju, nawet o sporych gabarytach, takich jak tace czy garnki; odpowiednie do piekarni, cukierni, garmażerii i sklepów mięsnych
  • Zmywarki taśmowe, sprawdzające się doskonale w przypadku większych obiektów, takich jak stołówki szkolne lub szpitalne, placówki cateringowe, sale bankietowe obsługujące duże imprezy, a także na pokładzie statków wycieczkowych

  Każde z tych rozwiązań oferuje doskonałe rezultaty nie tylko w odniesieniu do zużycia zasobów, ale też zapewnianego poziomu czystości i higieny. Systemy te zostały zaprojektowane tak, aby usuwać wszelkie pozostałości zabrudzeń czy plam ze wszystkich mytych powierzchni.

  Najnowsza generacja zmywarek MEIKO posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich stosowania oraz jakość użytych do ich wykonania nietoksycznych materiałów. Mówiąc o tych systemach, myślimy przede wszystkim o rozwiązaniach zaprojektowanych w celu znaczącej redukcji nakładu pracy ręcznej i usprawnienia mycia dużych partii naczyń, oferujących przy tym niezmiennie wysoki poziom czystości i wydajności.

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Odzysk ciepła: dobry klimat wewnętrzny, lepsza wydajność

  Opcja odzysku ciepła zapewnia odpowiedni klimat wewnętrzny i lepszą wydajność energetyczną.