0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Zmywarka ekonomiczna – to znaczy jaka?

  Hotels

  Wybór ekonomicznej zmywaki do gastronomii nie jest prostą sprawą. Zarówno koszty samego urządzenia, jak i oszczędności jakie może przynieść jego eksploatacja, powinny stanowić istotny czynnik dla każdego przedsiębiorcy. Oszczędna zmywarka gastronomiczna powinna stanowić pewnego rodzaju równowagę, pomiędzy wydajnością, a zużyciem surowców takich jak prąd, woda czy detergenty. Chociażby dlatego, przed zakupem niezbędne staje się określenie odpowiednich parametrów. Czym się w takim razie kierować i jaka powinna być idealna zmywarka gastronomiczna do naczyń garnków?

  Kluczową rolę odgrywa wydajność energetyczna, szczególnie z uwagi na fakt, że profesjonalne zmywarki do naczyń pracują codziennie – i to przez wiele godzin. Oszczędność energii musi zawsze być równoważona przez funkcjonalność urządzenia, a więc czasy przestojów pomiędzy kolejnymi cyklami mycia, czy też jakość końcowego efektu zmywania.

  Efekty i szybkość mycia oraz solidne wykonanie połączone z coraz to bardziej zaawansowaną technologią układów myjących to także ważne czynniki, które musisz brać pod uwagę szukając zmywarki ekonomicznej do Twojej firmy.

  Poznaj ekonomiczne zmywarki MEIKO

  MEIKO to światowy lider w dziedzinie zmywania naczyń. Nasze urządzania potrafią zrewolucjonizować mycie w każdej dziedzinie działalności, redukując koszty i maksymalizując zyski. Pomaga w tym seria zaawansowanych technologicznie zmywarek ekonomicznych, które cechuje bezkonkurencyjna jakość. Zmywarki gastronomiczne MEIKO  zaprojektowano z myślą o doskonałych rezultatach mycia naczyń bez jakichkolwiek śladów w postaci kręgów czy plam – również dzięki unikalnej technologii odwróconej osmozy zastosowanej w opracowanym przez firmę MODULE GiO.

  MEIKO opracowuje swoje zmywarki tak, aby zaspokajały nieograniczony zakres potrzeb wielu branż. Doskonale rozumiemy, że inne zadania ma zmywarka barowa, a inne zmywarka do restauracji. Dla nas liczy się jednak przede wszystkim to, aby każde urządzenie jakie dostarczamy spełniało najwyższe standardy dotyczące technologii mycia i ergonomii obsługi, a także było dobrze przemyślane pod kątem rozmiaru oraz stosowanych zrównoważonych rozwiązań ekologicznych. Wszystko po to, aby zmywanie naczyń w Twoim lokalu było bezpieczne dla środowiska i bardziej oszczędne.

  Jako, że każda firma gastronomiczna ma konkretne i różnorodne potrzeby pod względem utrzymania higieny naczyń, dbamy aby każdemu klientowi zapewnić wydajne i skuteczne rozwiązania – zarówno pod względem gabarytowym zmywarek MEIKO, jak i przede wszystkim wydajnościowym oraz ekonomicznym.

  Oto niektóre z układów myjących oferowanych przez firmę MEIKO:

  • Zmywarki gastronomiczne do szkła i naczyń ładowane od przodu, które można umieścić pod blatem, w pomieszczeniach wewnętrznych lub przy zlewach. Zapewniają rezultaty najwyższej jakości z zachowaniem kompaktowych wymiarów.
  • Zmywarki kapturowe: nazywane czasem „przejściowymi” – są to wysoce wydajne urządzenia zapewniające dużą szybkość i skuteczność mycia.
  • Przemysłowe zmywarki uniwersalne: wszechstronne zmywarki zapewniające wysoką wydajność nawet w przypadku dużych naczyń, które sprawiają trudności tradycyjnym urządzeniom.
  • Zmywarki tunelowe: oferują wysokowydajne mycie i są doskonałe do szybkiego zmywania talerzy, filiżanek i tac. Gwarantowana sprawność w działaniu i maksymalna efektywność.
  • Profesjonalne zmywarki koszowe: nadają się idealnie do realizacji konkretnych, złożonych wymogów w zakresie mycia automatycznego i zapewniają rezultaty ukierunkowane na maksymalny poziom higieny, elastyczność i ekonomiczność.

  Ekonomiczne zmywarki MEIKO oferowane są w szerokiej gamie modeli o różnych wielkościach. Niezależnie od gabarytów, nasze urządzenia zawsze wyposażamy w specjalne układy, które zapewniają bezpieczną eksploatację nawet przez niedoświadczony personel. Oprócz skutecznego mycia, nasze zmywarki cechuje duża wszechstronność i szybkość działania, co nie tylko pozwala zmniejszyć nakład pracy, ale i zużycie zasobów – tym samym minimalizując koszty.

  Zmywarki ekonomiczne firmy MEIKO gwarantują mycie, czyszczenie i dezynfekcję na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w branży. Aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb, wystarczy skontaktować się z jednym z konsultantów.