0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Ekonomiczne zmywarki kompaktowe. Cechy i zastosowanie

  Gläserspülmaschine im Berlin Marriott

  Zmywarki kompaktowe, które zajmują niewiele przestrzeni w obszarze roboczym restauracji czy stołówki, to często niezbędny wymóg do zapewniania płynności ruchu personelu na sali. To także sposób na ogólne przyspieszenie procesu mycia naczyń i szkła, a tym samym wymiany brudnych naczyń na czyste. Kompaktowe zmywarki przemysłowe są w sektorze gastronomicznym absolutnie niezbędne. Ręczne zmywanie naczyń jest czymś niewyobrażalnym nie tylko z uwagi na poświęcony czas, ale i bezsprzecznie niższy poziom higieny, na co żadna restauracja nie może sobie pozwolić.

  Na szczęście na rynku dostępne są zgrabne, wąskie zmywarki kompaktowe, które z łatwością zmieszczą się w pomieszczeniach roboczych, upraszczając mycie i dezynfekcję talerzy, szkła, garnków, patelni i różnych innych naczyń. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń klasy przemysłowej można w prosty i niedrogi sposób zapewnić najwyższy poziom czystości i higieny w krótszym czasie i w każdej kuchni.

  Inną korzyścią wynikającą z zastosowania małych zmywarek kompaktowych jest znaczące zmniejszenie zużycia energii w miejscu ich funkcjonowania. Gwarantują to zarówno stosowane w nich energooszczędne technologie, ale także skrócenie czasu poświęcanego na sam proces mycia.

  Zakup gastronomicznej zmywarki kompaktowej dostarcza bardzo często pozytywne rezultaty pod względem redukcji kosztów, wzrostu higieny naczyń oraz płynności ruchu w obszarze roboczym.

  Niewielkie zmywarki kompaktowe MEIKO

  Najnowsza generacja gastronomicznych zmywarek kompaktowych MEIKO posiada wiele zalet:

  • Prostota użycia
  • Zgrabne rozmiary i wysoki stopień ergonomii użycia
  • Wysoka klasa efektywności wiążąca się z redukcją zużycia energii i wody
  • Optymalne rezultaty mycia talerzy, wyrobów szklanych, sztućców, a także garnków, tac i innych naczyń
  • Zaawansowany system filtracji wody
  • Dozowniki na środki czyszczące oraz nabłyszczacz
  • Doskonałe parametry higieniczne i sanitarne

  Zastosowanie profesjonalnych zmywarek do naczyń w restauracjach i wszelkiej maści punktach gastronomicznych, zmniejsza nakłady pracy personelu, potrzebne na utrzymanie odpowiedniej higieny naczyń i redukuje ręczne zadania jedynie do załadunku i rozładowania urządzenia.

  Właśnie dlatego zmywarki kompaktowe zazwyczaj montuje się w kuchniach restauracji, kawiarni, stołówek, szpitali i domów opieki. Krótko mówiąc w miejscach, gdzie używa się wiele różnych przedmiotów przeznaczonych do mycia, a w konsekwencji powstaje konieczność zmywania dużej liczby różnych naczyń - szkła, garnków, sztućców czy tac.

  Zgrabne i funkcjonalne zmywarki gastronomiczne na każdą potrzebę

  Firma MEIKO produkuje szeroką gamę zmywarek gastronomicznych - praktycznych, nowatorskich i funkcjonalnych - które znajdą swoje miejsce w wielu różnych segmentach branży.

  Nasza gama produktów obejmuje: zmywarki kapturowe, podblatowe i ładowane od przodu, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najlepsze, oszczędzające miejsce rozwiązanie na miarę własnych potrzeb.

   

  Pokładając zaufanie w rozwiązaniach firmy MEIKO, stawiasz na wybór najodpowiedniejszego, najbardziej funkcjonalnego i praktycznego modelu dla każdego rodzaju działalności, mając przy tym pewność wyboru produktu wysokiej jakości gwarantującego doskonałą jakość rezultatów i wysoką żywotność.