Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Vodafone GmbH

  Poziome i pionowe przenośniki oraz zmywarki taśmowe M-iQ w użyciu

  Jednym z największych przedsiębiorstw działających w branży telekomunikacyjnej jest Vodafone GmbH, które z około 11 000 pracowników i obrotem 9,6 miliardów euro w samych Niemczech zalicza się do najbardziej znaczących operatorów telekomunikacyjnych w Europie. Około 5000 pracowników zajmuje się w niemieckiej centrali w Düsseldorfie usługami związanymi z telefonią komórkową, siecią stacjonarną, internetem i siecią szerokopasmową, które mają zapewnić przedsiębiorstwu czołową pozycję na rynku telekomunikacyjnym w zakresie innowacyjności. Od przeprowadzki do nowej centrali firmy na campusie Vodafone w marcu tego roku w firmie realizowana jest nowa koncepcja żywienia.

  W godzinach otwarcia restauracji trzy taśmy odbioru brudnych naczyń pracują na najwyższych obrotach. Technika transportowa jest zaawansowana i opiera się zarówno na poziomych, jak i pionowych drogach transportowych, które prowadzą bezpośrednio do zmywalni.

  Podczas transportowania pokonywane są różne poziomy budynku, przy czym transport brudnych naczyń odbywa się pod sufitem restauracji w zamkniętych tunelach. Różne taśmy transportowe za pomocą połączeń i funkcji rozdzielania są prowadzone po prostej linii do zmywalni.

  Ponieważ transportowanie oraz łączenie odbywają się w tunelu, bezpieczeństwo pracy jest najważniejszym wymogiem. Wybór producenta MEIKO nie był przypadkowy, ponieważ przedsiębiorstwo z Offenburga ma duże doświadczenie w zakresie realizacji złożonych instalacji transportowych wykorzystujących zaawansowaną technikę i urządzenia monitorujące.

  Ale są w nie wyposażone również same zainstalowane zmywarki. Pięć zainstalowanych zmywarek taśmowych serii M-iQ zmywa dużą liczbę naczyń z punktów żywienia oraz przybory do przygotowywania żywności z kuchni.

  Zmywarki podczas pracy w największym możliwym stopniu oszczędzają zasoby. W ten sposób w znaczący sposób przyczyniają się do ekonomiczności całej kuchni i zapewniają bardziej niż perfekcyjne zmywanie: warunek, aby Branislav Cucic wraz ze swoim 90-osobowym zespołem mógł się poświęcić swojemu głównemu, gastronomicznemu obszarowi działania również w godzinach największego ruchu.