Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Pennells Garden Centre

  Jakość montażu nowej zmywarki MEIKO jest doskonała

  Pennells Lincoln Garden Centre wraz ze swoją restauracją Gardeners, w której ilość miejsc zwiększyła się z 260 do 420, wyrosła ze swojej starej zmywarki.

  „Zdecydowaliśmy się na użycie systemu zmywającego Meiko, ponieważ doskonałej jakości montaż i serwis posprzedażowy idealnie pasują do tak popularnej restauracji”

  – wyjaśnia Chris Rouine, Menedżer ds. rozwoju w firmie Vision Commercial Kitchens.

  Firma Vision rozbudowała obszar kuchni, aby pomieścić nowy system zmywający, który może sobie poradzić z wysokimi wymaganiami samoobsługowej restauracji na ponad 400 miejsc.

  Zainstalowano dwie zmywarki z transportem koszowym UPster K-M250 WR1TR3 wyposażone w funkcje odzyskiwania ciepła, strefę suszenia, o wydajności 190 koszy/godzinę. Ta zmywarka zmywa wszystkie naczynia i sztućce, podczas gdy szkło jest myte przez zmywarkę podblatową FV40.2G wyposażoną w funkcję przygotowania wody z użyciem odwróconej osmozy GiO, co zapewnia lśniące rezultaty mycia i wygląd jak po ręcznym polerowaniu.

  Richard Pennell, Prezes spółki, wyjaśnia – „Mnóstwo czasu spędziliśmy na rozmowach z innymi dostawcami. Zespół Vision Commercial Kitchens był bez wątpienia najbardziej profesjonalny i pomógł nam ocenić inne propozycje oraz zorganizował wizyty, abyśmy mogli zobaczyć oferowane zmywarki podczas pracy.“

  „Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy nowej zmywarki i chętnie zarekomendujemy firmę Vision.“

  Firma Vison 18 miesięcy wcześniej zupełnie przypadkowo pracowała nad podobnym projektem dla innego centrum ogrodniczego, Barton Grange w Preston. Stanowi to idealny przykład różnicy, którą powinien zapewnić wydajny system zmywający.

  Pennells to jedna z najstarszych firm ogrodniczych w kraju, a jego początki sięgają 1780 roku kiedy została założona przez Richarda Pennella. Jest to prawdopodobnie pozostająca najdłużej w rękach tych samych właścicieli firma. Dzisiaj jest prowadzona przez siódme i ósme pokolenie, Richarda Pennella i jego syna Williama.

  Najwcześniejszy katalog firmy pochodzi z lat 40. XIX wieku. Informuje on, że w szkółce było wówczas uprawianych wiele rodzajów roślin, zwłaszcza drzew owocowych i drzew różanych. Co ciekawe, krzew róży kosztował tyle samo co drzewo owocowe – 2 szylingi i 6 pensów.

  Inne inwestycje ukończone w 2015 roku obejmują zwiększone obszary sprzedaży, nową luksusową część gastronomiczną (ze sklepem Simpsons Butchers, zdobywcą tytułu Sklep mięsny roku 2015/2016) i w pełni wykorzystały obszar centrum. Restauracja z 420 miejscami zawiera otwartą kuchnię.

  Centrum Pennells Lincoln zdobyło nagrodę organizacji Garden Centre Association „Najlepsze centrum ogrodnicze roku 2016” w regionie Midlands! Centrum Barton Grange zdobyło nagrodę „Najlepsze centrum ogrodnicze 2016 roku”.