Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Paradise Park wymienia swój system zmywania na rozwiązanie od MEIKO

  Nowa zmywarka z transportem koszowym do często odwiedzanego centrum ogrodniczego i parku rozrywki

  Paradise Park usytuowany w Newhaven, East Sussex, jest pierwszym z trzech centrów utworzonych przez Tates of Sussex. Kompleks otwarto w 1989 roku i znajduje się w nim duże centrum ogrodnicze oraz restauracja. Ponadto zlokalizowano w nim Muzeum Ziemi, ogród i szlak dziedzictwa z kilkoma małymi jeziorami pełnymi ryb, wodospadami, fontannami, szklarniami, figurami dinozaurów oraz kolekcją skamieniałości, minerałów i kryształów.

  Paradise Park przeprowadzał etapową modernizację, a instalacja nowego systemu zmywania zbiegła się w czasie z wymianą kontuarów i ulepszaniem przestrzeni kuchennej. Restauracja może przyjąć 120 gości. Na zewnątrz w ogrodach i na terenie szlaku dziedzictwa znajdują się ławki tradycyjne i piknikowe czy też punkty sprzedaży napojów i przekąsek zlokalizowane obok bezpiecznego placu zabaw.

  „Podczas pracowitego weekendu restauracja może obsłużyć 2000 gości” — mówi dyrektor handlowy Tates Garden Centers, Mark Gilbert.

  Tates wybrał nową zmywarkę z transportem koszowym firmy MEIKO, która zastąpiła 15-letnią zmywarkę od MEIKO. „Zmywarki tej marki są stosowane w innych obszarach działalności Grupy, więc wiedzieliśmy, że MEIKO zapewnia niezawodne produkty i sprawną obsługę techniczną”.

  „Wybraliśmy urządzenie z transportem koszowym, ponieważ jest ono łatwiejsze w obsłudze niż modele kapturowe, które zainstalowaliśmy w innym miejscu. Do obsługi potrzebna jest tylko jedna osoba, a nie dwie jak w przypadku stosowania zmywarek kapturowych” — mówi Gilbert.

  „Musieliśmy wymienić podłogę w obszarze zmywania, więc przeznaczyliśmy jeden tydzień na wykonanie instalacji: w poniedziałek wyrzucono starą zmywarkę i podłogę, we wtorek położono podłogę; w środę utwardzano posadzkę, w czwartek i piątek zainstalowano nową zmywarkę i oddano ją do użytku na czas. Podczas instalacji inżynierowie MEIKO pracowali razem z naszym personelem technicznym. Proces był dobrze zaplanowany, bardzo profesjonalny, przebiegał bez zakłóceń. Na naczyniach, szkle i sztućcach nie ma smug, wszystko jest bardzo czyste. Sam obszar zmywalni nie jest tak zaparowany jak wcześniej, zaobserwowano również oszczędność kosztów dzięki mniejszemu zużyciu środków chemicznych. Zawarliśmy umowę serwisową z MEIKO, ponieważ pomaga nam to osiągnąć najlepszą wartość. Taka umowa z pewnością pomogła nam dbać o starą maszynę.

  „Współpraca z firmą MEIKO charakteryzuje się skutecznością, jest bezproblemowa i gwarantuje odpowiednie wsparcie dla produktów”.

  Zainstalowana maszyna: zmywarka z transportem koszowym MEIKO UPster K-M250-S/WR1