Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Zmywarki taśmowe i urządzenia do utylizacji odpadów żywnościowych z systemem usuwania odpadów płynnych dla Uniwersytetu Northwest

  Systemy zmywania naczyń MEIKO wybrano ze względu na doskonałe rezultaty zmywania w połączeniu z korzyściami wynikającymi z kultury pracy i oszczędności kosztów.

  Chang'an, lub South Campus, jest jednym z dwóch kampusów Uniwersytetu Northwestern, w którego skład wchodzą 22 katedry i wydziały, a także jednostki studiów podyplomowych. NWU liczy ponad 2500 wykładowców i pracowników. Liczba studentów wynosi ponad 23 000, w tym 7000 słuchaczy studiów podyplomowych. NWU przywiązuje dużą wagę do wymiany międzynarodowej – na NWU uczy się około 700 studentów z całego świata. Położony w Xi'an, starożytnej stolicy Chin i punkcie początkowym słynnego jedwabnego szlaku, w mieście można również zobaczyć wojowników z terakoty. Znajduje się tu także siedziba programu badań kosmosu w Chinach.

  Budynek gastronomiczny składa się z pierwszego piętra i stołówki studenckiej dla 3000 osób, drugie piętro to stołówka z lokalnymi specjałami dla około 2000 osób, a trzecie i czwarte piętro zajmują restauracje dla 1000 osób.

  Przed wdrożeniem nowego rozwiązania do mycia naczyń przez firmę MEIKO Wash-Up Technologies Ltd. z siedzibą w Zhongshan, prowincji Guangdong, Chang'an Campus stosował tradycyjne metody mycia i dezynfekcji sztućców oraz naczyń, a odpady spożywcze usuwano ręcznie. Stary system zakładał utrzymywanie dużych zapasów sztućców i naczyń oraz stosowanie dezynfektorów do dezynfekcji sztućców. Systemy zmywania naczyń MEIKO wybrano ze względu na doskonałe rezultaty zmywania w połączeniu z korzyściami wynikającymi z kultury pracy i oszczędności kosztów.

  MEIKO Wash-Up Technologies dostarczyła zintegrowane rozwiązanie w zakresie mycia naczyń i utylizacji odpadów żywnościowych. Zarówno koszty operacyjne, jak i robocizna uległy redukcji, podobnie jak duże rezerwy sztućców i naczyń.

  Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się zmywarki taśmowe MEIKO B690VAP-CSS-Top z przenośnikiem paskowym i systemem usuwania odpadów płynnych AZP 80 z korytem do płukania o wydajności zmywania do 7000 talerzy na godzinę. Odpady gastronomiczne usuwa się do koryta płuczącego, które zasila AZP. Z kolei urządzenie AZP redukuje ilość odpadów żywnościowych nawet o 80%, co pozwala na znaczne oszczędności pod względem pracy, transportu i magazynowania. Na trzecim i czwartym piętrze znajdują się zmywarki taśmowe MEIKO B190P o przepustowości do 2000 talerzy na godzinę.

  System CSS-Top skutecznie pomaga zmniejszyć zużycie środków chemicznych nawet o 80%. Ponadto zastosowanie systemu CSS-Top zwiększa wydajność mycia o ok. 20%, co przekłada się na dalsze oszczędności zużycia energii elektrycznej i wody.