Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Najwyższe standardy to nasza dewiza.

  Niepubliczne przedszkole Montessori House w Warszawie to placówka z niemal 10-letnią historią. Założycielce i właścicielce placówki od momentu jej otwarcia przyświecał jeden cel – zapewnienie najwyższych standardów edukacji i opieki dzieci, na każdym etapie ich pobytu w przedszkolu. Dotyczyło to także standardów żywieniowych. 

  „Od samego początku, na etapie projektowania przedszkola, zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i najwyższej jakości w każdym obszarze funkcjonowania placówki. Jedną z niezwykle ważnych przestrzeni był blok żywieniowy (w tym zmywalnia).  Wyposażenie kuchni oraz zmywalni w profesjonalne sprzęty gastronomiczne, porównywalnie z profesjonalnymi lokalami gastronomicznymi było dla mnie priorytetem, ze względu na fakt, iż pod naszą opieka pozostają małe dzieci, a ich bezpieczeństwo jest najwyższym standardem, niezależnie od tego, że liczba dzieci, które żywimy jest niewspółmiernie mniejsza od tej, którą obsługują restauracje czy hotele” mówi pani Małgorzata Lewandowska, właściciel Przedszkola Montessori House w Warszawie. „Po wnikliwej analizie rynku zdecydowałam się na zmywarkę podblatową FV 40.2, a kiedy tylko na rynku pojawił się model M-iClean, natychmiast zakupiłam zmywarkę M-iClean U”.

  Pani Małgorzata wybrała zmywarkę M-iClean U z wbudowanym systemem odwróconej osmozy (GIO). Nieskazitelnie czyste szło, sztućce, które nie wymagają polerowania oraz brak jakichkolwiek zacieków na mytej porcelanie zdecydowały o takim właśnie wyborze. Krótkie programy, czytelny wyświetlacz, łatwość obsługi (Blue Concept) były kolejnymi argumentami za wyborem najnowszego modelu zmywarki MEIKO.

  „Jesteśmy zachwyceni jakością mycia w naszym MiClean’ie. Program trwający zaledwie 90 s., który jest u nas najczęściej używanym, Eco Mode wprowadzający maszynę w cykl „standby” (oszczędzający energię), bardzo małe zużycie wody na każdy cykl, to wymierne korzyści, jakie jako właściciel doceniam w formie „wartości dodanej” do jakości MEIKO, która satysfakcjonuje nas na wielu płaszczyznach. Mieliśmy też w przedszkolu zmywarkę innego znanego producenta, jednak jakość mycia jest nieporównywalna” dodaje pani Małgorzata.