Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Wiodąca szkoła z Ascot wybiera system MEIKO do zmywania

  Nowy system zmywania M-iQ dla szkoły LVS

  LVS Ascot to nieselektywna, koedukacyjna niezależna szkoła dzienna i z internatem, do której uczęszcza ponad 800 uczniów w wieku 4–18 lat.

  Sodexo wykonuje wiele podstawowych usług dla szkoły, takich jak catering, sprzątanie i wynajem komercyjny. Jim Gavin, menedżer grupy Sodexo w szkole LVS, wyjaśnia, dlaczego szkoła wybrała system zmywania MEIKO M-iQ.
  „Nasza poprzednia zmywarka nie spełniła oczekiwań. Wymieniliśmy ją po nieco ponad siedmiu latach pracy, ponieważ zawsze mieliśmy problemy z niezawodnością”.

  „Części zamienne były drogie, a czas oczekiwania na nie bardzo długi. Raz czekaliśmy na część tydzień, przez co musieliśmy używać naczyń jednorazowych dla potraw z cateringu. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o niezawodność systemu i możliwość uzyskania części zamiennych, sytuacja była na tyle zła, że gromadziliśmy zapasy naczyń jednorazowych na wypadek problemów.” Szkoła LVS Ascot przeprowadziła przetarg, aby wybrać najlepszą ofertę” — kontynuuje Jim Gavin.

  „Okazało się, że współpraca z MEIKO przebiega świetnie”.

  „Regionalny kierownik ds. sprzedaży, Martin Pinder, od samego początku słuchał nas z uwagą i udzielał doskonałych porad. Zasugerował na przykład, że powinniśmy używać urządzenia o większej długości, aby wspomóc suszenie tac i naczyń. W ramach procedury przetargowej udaliśmy się do kilku dostawców cateringu Sodexo, aby poznać ich opinie na temat firm dostarczających systemy zmywania. MEIKO wypadło najlepiej.”

  „Zespół Sodexo w Eton School w szczególności dał firmie MEIKO doskonałe referencje, szczególnie w zakresie wsparcia posprzedażnego”.

  Instalacja nowego systemu zmywania została zaplanowana na dwutygodniową przerwę wielkanocną. Prace obejmowały usunięcie starego systemu zmywania oraz położenie nowej podłogi w kuchni i obszarze zmywarek, co wymagało również czasowego usunięcia wszystkich urządzeń kuchennych.

  „Musieliśmy mieć pewność, że firma MEIKO ukończy projekt na czas” — mówi Jom Gavin. „Martin i zespół zarządzający projektem z firmy MEIKO wykazali się dużą dbałością o szczegóły i współpracowali z innymi wykonawcami na miejscu. Projekt rozpoczął się 26 marca i zakończył się 6 kwietnia. Zauważyłem, że firma MEIKO w ramach świadczenia usług skupia się na kliencie. 
  Pracownicy MEIKO są bardzo pomocni i jestem pewien, że będziemy kontynuować współpracę”.

  System zmywania MEIKO dostarczany jest jako całość wraz z pięcioletnią gwarancją na części i robociznę, włączając planową konserwację i wsparcie w nagłych przypadkach. „Dobrze się zabezpieczyliśmy”— dodaje Jim Gavin. „Zapłaciliśmy raz i przez najbliższe pięć lat będziemy mieć spokój”.