Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Alpha LSG

  Firma MEIKO zapewnia wysoki poziom wsparcia i obsługi dla przedsiębiorstw z branży cateringu lotniczego

  Z nowym, wartym 10 milionów funtów centrum gastronomicznym w Heston przy Heathrow firma Alpha LSG chce ustanawiać nowe standardy w branży cateringu lotniczego. Miejsce to ma zdolność wytwórczą wynoszącą 76 500 posiłków dziennie i będzie obsługiwać ponad 40 linii lotniczych. Rocznie zapewni obsługę 24 500 lotów.

  Na miejscu, oprócz kuchni japońskiej i azjatyckiej, znajduje się jedyna w Heathrow specjalna kuchnia Halal, obszerny hol dla klientów, akademia kulinarna i oczywiście ogromny obszar zmywania naczyń do czyszczenia olbrzymich ilości talerzy, sztućców, pojemników i elementów będących w ciągłym obiegu, które powstają przy posiłkach spożywanych podczas lotu.

  „Dzięki optymalnemu wykorzystaniu naszych wspólnych działań możemy inwestować w urządzenia i pracowników. A to z kolei pozwala nam zaoferować klientom stałą obsługę na najwyższym poziomie", twierdzi firma.

  Aktywne wsparcie w zachowaniu ciągłości zapewniają cztery nowe zmywarki taśmowe M-iQ skonstruowane zgodnie ze specyfikacjami lotniczymi i wyposażone w przenośniki taśmowe o ponadstandardowej szerokości (980 mm). 

  Ponadto maszyny wyposażone są w poszerzone obszary wlotu i wylotu, co zapewnia lepszą ergonomię pracy dla pracowników.
  Na miejscu pracuje w sumie 8 zmywarek: 7 maszyn firmy MEIKO oraz jedna innego producenta.
  "Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MEIKO z wielu powodów", wyjaśnia David Quirk, kierownik wyposażenia firmy Alpha LSG. "Nie ma dużych różnic pod względem kosztów pomiędzy poszczególnymi producentami. Decydujące znaczenie ma wysoki poziom wsparcia i obsługi". Jednym z kluczowych aspektów dla firmy Alpha LSG jest szybki czas reakcji - ludzi, którzy znają te maszyny od podstaw.

  Kolejny powód to elastyczność i ekonomiczny sposób pracy, jakie oferują zmywarki taśmowe MEIKO - zredukowane zużycie energii stanowi dodatkowy plus w porównaniu ze starszymi maszynami. Dokładny pomiar i kontrola zużycia środków chemicznych, wody i energii pozwalają na określenie oszczędności dla firmy Alpha LSG.