Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Catering lotniczy

  Catering lotniczy MEIKO

  Test higieniczny Thermolabel w transporcie lotniczym

  Opracowany na potrzeby rozwiązań cateringowych dla lotów międzynarodowych Proces Thermolabel to uznana i absolutnie niezbędna metoda badawcza, którą stosuje się na całym świecie w zastosowaniach wymagających podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w zakresie dezynfekcji i higieny.

  Test higieniczny Thermolabel może podlegać walidacji i stanowi popularny, nieodwracalny wskaźnik temperatury na potrzeby weryfikacji higieny procesu mycia naczyń (zgodność z systemem HACCP).

  Zmywarki MEIKO wyposażone w system Thermolabel przeznaczone są dla klientów mierzących wysoko – oferując najlepsze standardy czystości podczas lotów.


  Wartości, dzięki którym mycie naczyń idzie jak z płatka

  Wydajność

  Każda kropla wody i środków chemicznych przyczynia się do zwiększenia kosztów prowadzenia działalności – nie wspominając już o zużyciu energii. Profesjonalne zmywarki MEIKO dla przedsiębiorstw znajdują się w czołówce najbardziej oszczędnych urządzeń na świecie. Koszty nie wzbiją się zbyt wysoko.

  Elastyczność

  Technologia zmywania MEIKO doskonale nadaje się do integracji w ramach nowych lub istniejących instalacji zmywania. Kompaktowe wymiary i funkcje oszczędzające miejsce. Konstrukcje umożliwiające instalację zarówno nad poziomem podłogi, jak i w zagłębieniach. Szeroka gama dodatków. Wszystkie powyższe cechy gwarantują, że Państwa nowe rozwiązanie MEIKO do zmywania naczyń lub mycia wózków cateringowych można dostosować do konkretnych potrzeb Państwa działalności gastronomicznej.

  Łatwość obsługi

  Zmieniający się personel, rotacje załogi i zmian – przynajmniej zmywarki MEIKO zapewniają poczucie stabilności! Technologia MEIKO to łatwe zasady i prosta obsługa. I to niezależnie od tego, która załoga akurat obsługuje lot.

  Niezawodność

  Samoloty muszą odlatywać na czas, a klienci oczekują najwyższej jakości podczas lotów, niezależnie od warunków panujących na ziemi. Technologia MEIKO to doskonały przykład niemieckiej myśli technicznej, opracowany z myślą o bezproblemowym i niezawodnym działaniu każdego dnia. Jednak na wszelki wypadek profesjonalni technicy serwisowi MEIKO są zawsze gotowi pomóc, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku – wystarczy zadzwonić!

  Ergonomia

  Kody kolorystyczne, łatwy dostęp, ergonomiczna wysokość robocza i dopracowany przepływ pracy bez podnoszenia ciężarów i niewygodnych manewrów – wszystko to sprawia, że praca z systemem zmywania MEIKO to czysta przyjemność. Sprawne działanie jest równie pewne, jak uśmiech na twarzy Państwa personelu.

  Bezpieczeństwo

  Zmywarki MEIKO przeznaczone są dla klientów mierzących wysoko – zapewniając najlepsze standardy czystości podczas lotów. Systemy MEIKO działają zgodnie z założeniami standardu Thermolabel – globalnej, zgodnej z systemem HACCP normy dla zastosowań wymagających podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w zakresie dezynfekcji i higieny. Pomagamy zagwarantować, że każdy serwowany posiłek jest w 100% bezpieczny.

  Doskonała technologia zmywania MEIKO na potrzeby cateringu lotniczego po prostu dodaje skrzydeł

  Myjnie do wózków

  Myjnie do wózków MEIKO spełniają wysokie wymogi branży cateringu lotniczego, a także wielu innych usługodawców, takich jak firmy cateringowe, szpitale czy kuchnie przemysłowe.

  Pokaż szczegóły

  Zmywarka taśmowa M-iQ

  Systemy transportowe

  Ekonomiczny system doprowadzający stanowi logiczną kontynuację najnowocześniejszej technologii zmywania w dużej kuchni. Systemy transportowe MEIKO umożliwiają oszczędność kosztów, usprawnienie miejsc pracy i zapewnienie higieny. Inteligentne kształtowanie procesów dzięki produktom MEIKO.

  Pokaż szczegóły

  zewnętrzna część instalacji mycia pojemników

  M-iQ – zmywarka taśmowa do cateringu lotniczego

  Zmywarka taśmowa przeznaczona do cateringu lotniczego M-iQ godzi pozornie sprzeczne wymagania w jednej, spójnej konstrukcji, znakomicie łącząc doskonały poziom higieny i bezpieczeństwa ze starannym zarządzaniem wodą i energią.

  Pokaż szczegóły

  Systemy transportowe
  Czyste rozwiązania na potrzeby cateringu lotniczego
  Zmywarka dla cateringu lotniczego
  Nagrody i tytuły
  Doskonale zgrana z procesami cateringu lotniczego: technologia zmywania MEIKO

  Przestoje na ziemi to czas, który kosztuje linie lotnicze najwięcej. W związku z tym procesy realizowane na lotniskach całego świata ulegają przyspieszeniu. Technologia zmywania również musi dotrzymywać im tempa. Czas pracy rzędu 20 godzin dziennie nie stanowi więc problemu – technologia zmywania MEIKO to synonim najwyższej niezawodności i wytrzymałości. Obciążenia związane ze zużyciem energii i wody oraz kosztami operacyjnymi są łatwiejsze do opanowania, ponieważ rozwiązania MEIKO wyznaczają standardy w dziedzinie zużycia zasobów – a wszystko to dzięki funkcji odzyskiwania ciepła i niemieckiej myśli technicznej. To samo odnosi się do kwestii higieny, w których stawiamy na najwyższą jakość.

  Zamów ofertę

  MERCURY AWARD
  Obsługa techniczna / dane do kontaktu
  Potrzebujemy

  Olśniewająco czyste sztućce i naczynia – bez kompromisów.

  Czy na ziemi, czy w powietrzu, obowiązują te same zasady: czystość ponad wszystko! MEIKO zmywa z pełną mocą. Odkryjcie nasze profesjonalne zmywarki.

  Więcej informacji