Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital Kauniala

  W szpitalu Kauniala można oddelegować jednego pracownika nawet do pracy na inne stanowisko

  "Niższe koszty eksploatacji, niż w najbardziej ekonomicznym modelu konkurencji, a M-iQ nie potrzebuje stałej instalacji wyciągowej, co redukuje koszty wentylacji."

  Szpital Kauniala: najkorzystniejsze koszty eksploatacji przy mniejszej liczbie pracowników. Zaprojektowany przez architekta Larsa Soncka szpital Kauniala dla niepełnosprawnych weteranów wojennych został w 1910 roku utworzony jako kurort i nosił pierwotnie nazwę Bad Grankulla.

  Od 1945 roku pełni on rolę kliniki rehabilitacyjnej dla fińskiego stowarzyszenia weteranów wojennych „Disabled War Veterans‘ Association of Finland”. Szacuje się, że liczba niepełnosprawnych weteranów wojennych w 2015 roku wynosiła około 4000, przy czym stowarzyszenie troszczy się także o żony i wdowy weteranów. Szpital Kauniala jest kliniką neurologiczną, która oferuje również opiekę stacjonarną.

  Virpi Lepola, kierowniczka ds. gastronomii, nadzorowała niedawną instalację M-iQ typu B-M 54 V6P6. Czynniki, które doprowadziły do wyboru M-iQ, opisuje ona następująco: „Maszyna dysponuje systemem samoczyszczącym, który jest włączany przez operatora na koniec zmiany. Samoczyszczenie trwa 15 minut i jest wyraźnie łatwiejsze. Ponadto oszczędza się także wodę, ponieważ urządzenie korzysta z wody znajdującej się już w jej wnętrzu.

  Wszystkie części, które mogą być demontowane przez personel obsługi, są oznaczone kolorem niebieskim, co czyni ten proces łatwo zrozumiałym. Podczas podstawowego czyszczenia można bardzo łatwo wyjąć rury myjące.

  Koszty eksploatacji są niższe, niż w najbardziej ekonomicznym modelu konkurencji, a M-iQ nie potrzebuje stałej instalacji wyciągowej, co redukuje koszty wentylacji w obszarze zmywania. Ponadto od momentu zainstalowania M-iQ zapotrzebowanie na pracowników jest mniejsze, jedna osoba może zostać oddelegowany na inne stanowisko.”