Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital John Flynn

  Zmywarka z transportem taśmowym M-iQ przerosła w szpitalu John Flynn wszystkie oczekiwania

  "Najlepszy stosunek jakości do ceny, niezawodność, pierwszorzędna renoma i oszczędność prądu i wody."

  "To tylko niektóre z powodów, dla których firma MEIKO stanowiła pierwszy wybór wśród przemysłowych zmywarek w szpitalu John Flynn” — podkreśla George Stewart, kierownik centrali ds. usług i wyżywienia.

  Szpital John Flynn jest zarządzany przez Ramsay Health Care. Zgodnie z przeprowadzoną w lipcu 2014 roku ankietą największego publicznego ubezpieczyciela zdrowotnego w Australii prywatny szpital John Flynn należy do pięciu najlepszych szpitali w tym państwie. Położona w Tugun, na południowym krańcu „Złotego Wybrzeża”, klinika dysponuje 326 łóżkami i oddziałem intensywnej terapii.

  Stewart kontynuuje swoją wypowiedź: „ Znajdujące się u nas zmywarki są bardzo często używane. Codziennie zmywa się od 4000 do 5000 naczyń i sztućców oraz tac. Do tego dochodzą jeszcze myte przedmioty z innych obszarów kliniki. Gdy obejmowałem swoje stanowisko w szpitalu John Flynn, na moium biurku znajdowały się trzy oferty nowych zmywarek. Oferta firmy MEIKO była najlepsza.

  Odwiedziłem różne kliniki, w których można napotkać systemy wszystkich trzech oferentów. Systemy dwóch innych oferentów nie przekonały mnie. Urządzenia firmy MEIKO w szpitalu Logan w Queensland, wśród których znajduje się również zmywarka M-iQ, była użytkowana już przez cały rok i znajdowała się w nienagannym stanie. Wyglądała jakby została dopiero co zainstalowana.

  Personel obsługi był całkowicie zachwycony maszyną. Do tego dochodzą jeszcze oszczędności i fakt, że inwestycja się zwraca. Mówiłem już kolegom z innych klinik: początkowa cena jest wprawdzie wyższa, ale to długoterminowa inwestycja, która na przestrzeni lat jest opłacalna.”

  „Zmywarki M-iQ i zmywarki FV do garnków w głównej kuchni oraz maszyny typu FV 40.2 na oddziałach są już użytkowane od roku do trzech lat. Nasza aktualna strategia przewiduje, że wszystkie zmywarki znajdujące się na oddziałach zostaną zastąpione przez maszyny firmy MEIKO, gdyż obecnie sprzęt jest już mocno zużyty.

  Automatyczna regulacja temperatury zapewnia, że maszyny rozpoczynają proces zmywania dopiero w momencie osiągnięcia prawidłowej temperatury. To idealnie wpasowuje się w koncept HACCP. Przy maszynach M-iQ przeprowadzamy zdalne kontrole temperatury, które przez całą dobę są przekazywane do komputera.

  Dzięki wymianie zmywarek na urządzenia firmy MEIKO osiągnęliśmy oszczędności kosztów eksploatacyjnych w zakresie zużycia energii i wody rzędu ponad 50%. Nasi pracownicy są zachwyceni maszynami: obsługa i czyszczenie są łatwe, a maszyny posiadają przemyślane funkcje bezpieczeństwa. Jako przykład dla znakomitego serwisu firmy MEIKO chciałbym wspomnieć o zmianach specyfikacji przy dużej zmywarce. Zamiast dwóch standardowych wentylatorów firma MEIKO zamontowała w tej maszynie jeden wentylator z większą mocą, dzięki czemu można było zaoszczędzić cenną przestrzeń w strefie suszenia. Firma MEIKO niesamowicie polepszyła naszą wydajność pracy i zwiększyła oszczędności, oferując jednocześnie optymalny serwis.”