Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital Bronson Battle Creek

  W szpitalu Bronson Battle Creek ceni się niezawodność urządzeń MEIKO

  Zmywarka MEIKO mogła nie tylko zaoferować największe potencjalne oszczędności, lecz również pomogła w przekształceniu zmywalni w bardziej efektywne otoczenie robocze.

  Ten szpital stanowi część systemu opieki zdrowotnej Bronson i obejmuje ponad 200 000 osób w obszarze South Central Michigan. Niemal 9000 pracowników zapewnia opiekę pacjentom i rodzinom w całej południowo-zachodniej części stanu Michigan oraz w północnej części stanu Indiana.

  Po porównaniu oferty firmy MEIKO z ofertą innego dużego producenta klinika nabyła w 2014 roku nową zmywarkę do naczyń M-iQ. Zmywarka MEIKO mogła nie tylko zaoferować największe potencjalne oszczędności, lecz również pomogła w przekształceniu zmywalni w bardziej efektywne otoczenie robocze.

  John Fear, kierownik ds. żywności, dwa lata później udzielił informacji na temat wyników nowej zmywarki.

  W jakim stopniu nasz produkt, serwis i przedsiębiorstwo przerosło Pana oczekiwania?

  JF: Wywarło na mnie ogromne wrażenie, że zmywarka może pracować od godziny 7 do 21, przez 14 godzin dziennie - 7 dni w tygodniu. Na początku pojawiły się wprawdzie pewne problemy techniczne, jednak zmywarka nie miała przestoju.

  Co Pana zaskoczyło lub co najbardziej ucieszyło w zakresie współpracy z naszym przedsiębiorstwem?

  JF: Oznakowanie kolorem niebieskim elementów wymagających codziennego wyczyszczenia, jest faktem ułatwiającym prace porządkowe na koniec zmiany
   Zmywarka MEIKO jest bardzo niezawodna.

  Czy dodałby Pan coś jeszcze?

  JF: Personel jest zachwycony łatwą obsługą zmywarki. Obsługa jest łatwa, czyszczenie jest lekkie, a wymagana trzy razy dziennie kontrola temperatury przebiega całkowicie bezproblemowo.

  Najpierw mieliśmy wątpliwości, czy współpraca z producentem, który ma siedzibę tak daleko, w ogóle może się udać,  jednak na miejscu działał utoryzowany partner serwisowy  MEIKO. Firma MEIKO zorganizowała w Nashville szkolenie dla dostawców szpitala Bronson. Zawsze gdy szpital Bronson potrzebował serwisu do zmywarki MEIKO, dział obsługi klienta oraz serwis MEIKO zawsze rozwiązywał wszystkie zgłoszenia tak aby urządzenie działało bez zakłóceń.

  Kiedyś pojawił się powracający problem z zaworem w zmywarce. Technicy w Niemczech zezwolili na użycie części, która nie została wyprodukowana przez firmę MEIKO. Gdyby ta część musiała zostać wyprodukowana w Niemczech, a następnie wysłana do Stanów Zjednoczonych, naprawa trwałaby znacznie dłużej. Wsparcie było dobre, tak samo jak późniejsza obsługa. Szpital Bronson był bardzo zadowolony ze wszystkich napraw.

  Większość producentów nie osiąga takiego poziomu obsługi.

  „Gdybym ponownie potrzebował zmywarki tych rozmiarów, bez wątpienia kupiłbym ponownie zmywarkę MEIKO.”

  Szpital Bronson Battle Creek został nagrodzony przez Związek Szpitali i Dostawców Usług Medycznych za swój program „Operation Fit” – inicjatywę szkolną mającą przeciwdziałać otyłości u dzieci w hrabstwie Calhoun. Program obejmuje wiele aktywności, które powinny poprawiać stan zdrowia uczniów, np. ruch poranny, śniadanie w klasie, zaplanowane przerwy i „okresy odpoczynku dla umysłu”. Nauczyciele otrzymują do tych aktywności specjalne wyposażenie, które umożliwia przybliżenie dzieciom zasad żywienia i zdrowego zachowania. Zarówno personel, jak i rodziny mogą podczas prezentacji pokazać sposób zdrowego gotowania.