Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital Huddersfield Royal Infirmary wybiera zmywarkę taśmową M-iQ

  Zmywarka taśmowa MEIKO pomaga udoskonalić działanie w zakresie ochrony środowiska

  Huddersfield Royal Infirmary

  „Chcemy udoskonalić nasze działanie w zakresie ochrony środowiska” – mówi Andrew Donegan, kierownik ds. cateringu w firmie Calderdale and Huddersfield Foundation Trust. „Proces składania i oceny ofert sprawdził kwalifikacje wielu dostawców, w tym ich obsługę techniczną, i doprowadził do wyboru przez nas firmy MEIKO. „Pomocne było również oglądanie w serwisie YouTube filmów na temat koncepcji zmywania za pomocą zmywarki MEIKO M-iQ i zrozumienie sposobu działania nowego systemu.

  „Nasz personel jest bardzo zadowolony z nowej zmywarki, szczególnie dzięki temu, że jest ona wyposażona w zawiasowe, a nie tradycyjne podnoszone, sprężynowe drzwi, co znacznie ułatwia czyszczenie i wykonywanie okresowej konserwacji. „Z technicznego punktu widzenia podoba mi się również ulepszone zabezpieczenie układu pompy, który zapobiega chwyceniu przez wirnik przedmiotów, np. sztućców, a tym samym powstaniu szkód.

  „Oraz to, że zmywarki nie można uruchomić, dopóki zasłony nie zostaną prawidłowo umieszczone na swoich miejscach. Dzięki temu nie zostaną one zgubione, a zmywarka działa najwydajniej, minimalizując ilość pary i gorącego powietrza przedostającego się do zmywalni.”

  PARA: szpital Huddersfield odnosi korzyści związane z dostarczaniem pary dla zmywarki taśmowej. Według danych dotyczących kosztów eksploatacyjnych dla zmywarki taśmowej M-iQ przygotowanych przez brytyjski oddział MEIKO para zapewnia szpitalowi roczne oszczędności w wysokości 3785 funtów w porównaniu do użycia bezpośredniego zasilania elektrycznego w celu podgrzania zmywarki taśmowej.