Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Szpital

  W życiu często trzeba iść na kompromisy, ale nie w szpitalu. Nie z urządzeniami MEIKO.

  W szpitalu człowiek i maszyna muszą idealnie współgrać. Bez awarii. Dzięki wczesnemu planowaniu procesów roboczych i innowacyjnej technologii firma MEIKO tworzy czyste rozwiązania. Przekonaj się sam.

  Pokaż materiały referencyjne

  Czystość do potęgi trzeciej: zmywanie, czyszczenie i dezynfekcja – wszystko z jednego źródła.

  Technika zapewniająca całkowitą higienę w pomieszczeniach roboczych i jadalniach – z jednego kompetentnego źródła. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. A w konsekwencji poświęcić więcej czasu w dobre samopoczucie swoich pacjentów na oddziałach.

  Dowiedz się więcej

  Linia myjąca kontra personel zmywający Wszystko jest kwestią planowania.

  Złożone przebiegi procesów, rozgałęziony przepływ materiałów, zmieniający się personel: organizacja pracy w szpitalu wymaga planowania w najdrobniejszych szczegółach. Firma MEIKO w niezliczonych projektach zdobyła niezbędne doświadczenie pozwalające na skuteczne i zindywidualizowane skonfigurowanie zmywarek.

  Dowiedz się więcej

  Czyste rozwiązania dla szpitali
  Klinikum Villingen-Schwenningen
  Zwycięzcą zostaje... MEIKO
  Państwo troszczą się o swoich pacjentów – my zajmujemy się czyszczeniem dezynfekcją i zmywaniem

  Doprowadzenie ludzi do stanu zdrowia to żądanie, które nie powinno znać kompromisów. W taki sam bezkompromisowy sposób podejmujemy się wyzwań związanych z czystością i higieną. 90 lat doświadczenia w obszarze zmywania, czyszczenia i dezynfekcji sprawia, że jesteśmy doskonale obeznani z wymaganiami naszych klientów w szpitalach i klinikach. Wiemy, jakie podejmować działania, gdy chcą Państwo mieć absolutną pewność. Zarówno w kuchni, jak i w gabinetach pielęgnacyjnych. Polecamy zdać się na nasze doświadczenie, wiedzę i rozsądek, gdy chodzi o bezpieczeństwo, stabilność procesów i utrzymanie kosztów na optymalnym poziomie.

  Zamów ofertę

  Doskonała skuteczność

  w zwalczaniu Clostridium Difficile

  Zgodnie z ekspertyzą niezależnego instytutu higieny HYGCEN Germany GmbH, myjnie-dezynfektory do kaczek i basenówMEIKO bardzo skutecznie usuwają bakterie, a w szczególności zarodniki Clostridium Difficile z naczyń sanitarnych.

  Do opinii biegłego

  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję
  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię