0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution
  Icon Bäcker

  Piekarnia Germar

  Za kulisami piekarni Germar zmywarki MEIKO zapewniają lśniące rezultaty mycia

  "Do tej pory używamy łącznie trzech zmywarek MEIKO i jesteśmy z nich niezwykle zadowoleni. Pod koniec 2017 roku zostanie zainstalowana czwarta zmywarka."

  W 2004 roku Janine Maier, świeżo upieczona mistrzyni piekarnictwa, przejęła renomowane przedsiębiorstwo rodzinne, które od tamtej pory prowadzi z sukcesem. W 2010 roku został uroczyście otwarty nowy budynek w Jenie, który początkowo mieścił tylko dział produkcji i sklep. Już wtedy myślano o otwarciu tam również kawiarni, „jednak ryzyko tej inwestycji było zbyt duże” – mówi Janine Maier, patrząc wstecz – „musieliśmy najpierw zarobić pieniądze.”

  Dzisiaj rodzina piekarzy z tradycjami jest zadowolona, że kawiarnia musiała jeszcze poczekać. „Zaplanowaliśmy ją na zbyt małą skalę, tego jesteśmy pewni” – mówią członkowie rodziny Germar, która sześć lat później stworzyła całkiem nową koncepcję kawiarni. Poza trzema kolejnymi oddziałami – z tego dwa z małą kawiarnią w Jenie – nowoczesna dobudówka z bistro awansowała do rangi  flagowego rodzinnego przedsiębiorstwa i stała się magnesem dla wielu gości.

  „Wszystko zrobiliśmy prawidłowo” – mówi Janine Maier. „Tylko lada stała się w międzyczasie trochę zbyt mała. Zwłaszcza ciasta i torty wymagają odpowiedniego miejsca do zaprezentowania. Klient nie kupi czegoś, czego nie widzi.”

  Piekarnia Germar rozwinęła się dzięki różnorodnej ofercie ciast i w tym widzi dalszy potencjał. „W naszym regionie nie ma innej firmy piekarniczej z tak szerokim asortymentem ciast jak my ” – Janine Maier podsumowuje filozofię, która pozwala rodzinnemu przedsiębiorstwu spokojnie patrzeć w przyszłość.

  Jedna marka – jeden serwis!

  Za kulisami technologia zmywania firmy MEIKO zapewnia lśniące rezultaty. Wszystkie brudne naczynia z kawiarni są higienicznie i szybko myte. „Do tej pory używamy łącznie trzech zmywarek MEIKO i jesteśmy z nich niezwykle zadowoleni” – podkreśla Wilfried Germar.

  „Pod koniec 2017 czeka nas renowacja naszego trzeciego oddziału, tam zostanie zainstalowana czwarta zmywarka MEIKO.”

  Rozwiązania opierają się na jakości, niezawodności i pierwszorzędnym serwisie oferowanym przez firmę MEIKO. „Wszystko działa wspaniale. Jeżeli coś dzieje się ze zmywarkami, pracownik serwisu w ciągu godziny jest na miejscu i rozwiązuje problem. Jedna marka – jeden serwis.   Również w przyszłości chcemy korzystać z jednego i drugiego.”