0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Piekarnia Beckmann

  Zmywarki MEIKO przyczyniają się do zarządzania środowiskowego w piekarnia Beckmann!

  Nowoczesny park urządzeń – przede wszystkim do zmywania – przyczynia się do zarządzania środowiskowego w piekarnia Beckmann. We wszystkich oddziałach działają inteligentne zmywarki do naczyń firmy MEIKO. Zwłaszcza we flagowym punkcie „Backkultur & Kaffeezeit” uniwersalna zmywarka do naczyń DV 125.2 z funkcją odzyskiwania ciepła firmy MEIKO jest poddawana skrajnym obciążeniom.

  W godzinach otwarcia od 6:00 do 19:00 w dni robocze oraz od 7:00 do 17:00 w niedziele pracuje ona na najwyższych obrotach i zmywa zgromadzone naczynia w cyklu trwającym zaledwie cztery minuty. Pojemność magazynu naczyń jest mała, konieczne jest więc szybkie zaopatrzenie.

  Zmywarka kapturowa zmieści się w najmniejszym pomieszczeniu i jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

  „Kosze z brudnymi naczyniami można łatwo wsunąć do zmywarki, a po umyciu równie łatwo wyciągnąć” – mówi pracowniczka Manuela George, która ceni przede wszystkim ergonomiczną wysokość obsługi zmywarki kapturowej.

  Poza tym zmywarka pozytywnie wpływa na klimat pomieszczenia. Po każdym myciu gorąca para jest doprowadzana do układu odzyskiwania ciepła, tzn. jako nośnik energii do obiegu wody.

  „Ta zaleta zmniejsza moc przyłączeniową zmywarki nawet o dwanaście procent i umożliwia nam znaczne oszczędności energii” – tłumaczy Marcus Beckmann.

  Saskia i Marcus Beckmann w czwartym pokoleniu prowadzą największą piekarnię w okręgu Uslar. Wraz z trzema oddziałami wybrali kurs na rozwój. Czwarty jest w planach. Ich najnowszym okrętem flagowym jest sklep „Backkultur & Kaffeezeit” – piekarniczo-gastronomiczna główna atrakcja w regionie. Wymagana jest jakość i różnorodność pieczywa i produktów cukierniczych. „We wszystkich obszarach rozwinęliśmy się i ustanowiliśmy trendy” – mówi Marcus Beckmann, który przywiązuje największą wagę do wydajności energetycznej i oszczędzania zasobów naturalnych.