Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  LE CROBAG

  Optymalne wyniki mycia za pomocą zmywarek MEIKO w LE CROBAG

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników mycia oraz szybkości pracy zmywarek.

  Erdinc Anakök stawia na optymalną technikę za kulisami: piec do gotowania i pieczenia oraz zmywarki pracują od rana do wieczora na najwyższych obrotach, aby zapewnić dostawę świeżego pieczywa oraz czystych, higienicznie umytych naczyń.Z tego powodu w LE CROBAG używane są dwie zmywarki podblatowe firmy MEIKO (FV 40. 2 G). Gwarantują one optymalne efekty zmywania: „W jednej zmywarce zmywamy tylko szkło, filiżanki i sztućce, w drugiej talerze, tace i pojemniki ze stali nierdzewnej z kuchni” – tłumaczy franczyzobiorca Anakök. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników mycia oraz szybkości pracy zmywarek. W zależności od zabrudzenia możemy wybierać pomiędzy trzema programami mycia. Najpóźniej w ciągu czterech minut wyposażenie jest ponownie gotowe do użycia.

  Nie możemy sobie wyobrazić lepszego rozwiązania dla naszego sklepu, zwłaszcza że nie mamy dużo miejsca w kuchni i odpowiada nam wielkość i wydajność zmywarek. Na zmywarkach firmy MEIKO można polegać. Ze swojego doświadczenia w gastronomii wiem, że ekspresy do kawy i zmywarki są najbardziej podatne na awarie techniczne. Zmywarkom MEIKO stawiane są u nas wysokie wymagania, pracują nieprzerwanie od godziny 7:00 do 18:00. Gdyby procesy zmywania zostały przerwane, byłaby to dla nas katastrofa.”

  W sklepach typu City asortyment uzupełniają ekskluzywne ciepłe dania na talerzu. „W sklepie »LE CROBAG petite France« oferujemy smakoszom, miłośnikom croissantów i francuskiego stylu życia krótką przerwę na przyjemność” – mówi Erdinc Anakök.