Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Kawiarnia Wippler

  Tradycja i innowacje: zmywarka M-iClean w kawiarni Wippler

  "A ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmywarki i wsparcia, drugi raz zdecydowaliśmy się na technologię zmywania firmy MEIKO."

  Tradycja i innowacje: Od prawie 107 lat przedsiębiorstwo rodzinne Wippler poświęca się kreatywnemu rzemiosłu piekarniczemu i cukierniczemu. Z pięcioma oddziałami – w tym manufakturą piekarniczą „Backwirtschaft” w dawnym majątku należącym do pałacu Pillnitz – rodzina Wippler stała się instytucją piekarniczą.

  Jakość i różnorodność charakteryzują szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych, które smakują klientom. Sprawdzone receptury i nowe kreacje pochodzą z kuźni pomysłów Kathriny Wippler, która potrafi tradycyjne rzemiosło w mistrzowski sposób połączyć z najnowszymi odkryciami z dziedziny wiedzy o żywieniu oraz modnymi produktami.

  Pieczywo, torty, ciasta lub pralinki – wszystkie kreacje firmy Wippler są przygotowywane z miłością i starannością. Wyłącznie naturalne, pełnowartościowe surowce, takie jak masło, śmietana, świeże owoce lub wysokiej jakości francuskie czekolady, tworzą części składowe, które przeradzają się w rozkosze dla podniebienia.

  Duży kunszt rzemieślniczy jest widoczny również w różnorodnych pralinkach, które bez wyjątku mają stempel Kathriny Wippler. Pyszności są rozlewane lub przygotowywane ręcznie jako pralinki o specjalnych kształtach lub pralinki cięte. Główna atrakcja to kulki „Webers Freikugeln®” (siedem delikatnych pralinek marcepanowych o bogatym wnętrzu), które zostały skomponowane w nawiązaniu do opery „Wolny strzelec” Carla Marii von Webera, oraz ich następca – kostka W.I.P.: Nasycona regionalnym likierem ziołowym i oblana czekoladą i kremem gianduja biszkoptowa kostka jako firmowa pralinka przewodzi słodkiej liście przebojów w kawiarni Wippler.

  Lśniące rezultaty – również za kulisami

  Talerze, filiżanki, szklanki, sztućce: wszystkie wracające brudne naczynia są higienicznie i do czysta myte w dwóch zmywarkach (M-iClean U) firmy MEIKO z wbudowanym modułem GiO.

  „W grudniu 2015 roku kupiliśmy pierwszą zmywarkę firmy MEIKO”, mówi Gregor Wippler. „A ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmywarki i wsparcia, drugi raz zdecydowaliśmy się na technologię zmywania firmy MEIKO. Obydwie zmywarki ustawiliśmy na podestach. Jest to zdrowsze dla pleców naszych pracowników i ułatwia jeszcze bardziej prostą obsługę zmywarki. Obydwie pracują od wczesnego rana do późna i zmywają – poza naczyniami z kawiarni – również blachy do pieczenia z lady wystawowej. Charakterystyczne jest, że szklanki myte w nowych zmywarkach nie mają już smug. Również inne umyte przedmioty są znacznie czystsze niż wcześniej. Pozwala to zaoszczędzić czas, nie musimy już dodatkowo polerować naczyń, wyposażenie w kawiarni jest szybko ponownie dostępne. To są nowoczesne zmywarki z przejrzystym ekranem dotykowym i kolorowym oznaczeniem programów mycia. Mamy w zmywalni najnowocześniejszą technologię, ale zmywarka powinna pozostać zmywarką.”