0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Gmeiner

  Najwyższa niezawodność dzięki zmywarkom firmy MEIKO

  Kto przebiega z Volkerem Gmeinerem przez jego zakład produkcyjny, widzi w nim rzemieślnika, który jest jednocześnie przedsiębiorcą – i zawsze również odrobinę artystą, czarodziejem, osobą zakochaną w materii, która charakteryzuje jego grupę zawodową. Wygląda tutaj idealnie, pracuje się w najbardziej higienicznych warunkach, zespoły zajmujące się czyszczeniem i zmywaniem należą do „swoich ludzi”.

  Volker Gmeiner myśli trochę o tym, gdy nie chce przenieść tej ważnej części zakładu do obcej firmy: „Chcemy po prostu mieć pewność i tego, żeby każdego dnia przychodzili ci sami ludzie, którzy wiedzą, co należy robić!”. Niezawodność odgrywa dla Volkera Gmeinera dużą rolę również w przypadku techniki zmywania. Kto oferuje ekskluzywne ciasta, torty, ciastka i dania obiadowe w renomowanej kawiarni, nie toleruje skrobi na spodzie talerza, ani plam wody na szkle. Dlatego wszystkie jego oddziały oraz miejsce produkcji są wyposażone w zmywarki MEIKO.

  Volker Gmeiner jest bardzo daleki od prowadzenia masowej działalności. Popytu na lepszy smak i jakość nie interpretuje on jednak jako niszy: „W minionych 15 latach wyraźnie widać, że konsumenci stali się znacznie dojrzalsi – a w rezultacie znają się na rzeczy i wiedzą, czego chcą.” Volker Gmeiner wie, co może tutaj zaoferować: to, czemu poświęca się całym sercem. Należą do tego regionalne składniki najwyższej jakości, tradycyjne przepisy i dużo produkcji ręcznej. Innowacyjność wcale jednak przy tym nie przegrywa. Najlepszym dowodem na to jest ponowne wyróżnienie: „Gambero Rosso” zalicza firmę Gmeinera do najlepszych specjalistycznych sklepów z czekoladą w Europie! Volker Gmeiner uważa wszystkie te wyróżnienia oraz odpowiedzialność za ponad 200 ludzi jako obowiązek.