Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Najwyższy poziom higieny w małym pomieszczeniu?

  Firma SUMI z Sulejówka to leader w produkcji najwyższej klasy sterylnego sprzętu medycznego (rurki intubacyjne, cewniki). Na każdym etapie produkcji zachowane muszą być procedury oraz standardy higieniczne. Dotyczy to zarówno samej produkcji jak i działań „okołoprodukcyjnych”.

  „Nasze wyroby zapakowane sterylnie odkładamy i transportujemy w duzych pojemniakch plastikowych. Ich mycie zawsze było wyzawaniem w naszej firmie”, mówi pan Zbigniew Milewski, kierownik działu kontroli jakości. „Szukaliśmy maszyny, która zapewni nam nie tylko doskonałe efekty mycia ale zmieści się w przewidzianym do tego małym pomieszczeniu”.

  SUMI zdecydowało się na zakup zmywarki uniwersalnej FV 250.2 z systemem odzysku ciepła AirConcept. Jej wysokość załadunku (aż 890 mm) i pojemność kosza (130x70 cm) pozwalają myć garnki, pojemniki, skrzynki, przyrządy (nie tylko gastronomiczne) o naprawdę dużych rozmiarach. Otwierane do przodu drzwi i wysuwany na nie kosz oraz przycisk startu na wysokości wzroku to unikalne elementy pozwalające obsłudze w ergomomiczny sposób używać zmywarki.

   „Niestety nasza zmywalnia pojemników jest bardzo mała. Po prezentacji w firmie MEIKO zdecydowaliśmy się na zakup zmywarki z zainstalowanym na jej górze systemem odzysku ciepła (AirConcept). Dzięki niemu, po otwarciu maszyny niemal nie wydobywa się z niej para wodna a odzysk ciepła z pary daje nam znaczące oszczędności na rachunkach za energię” dodaje pan Zbigniew.

  Największe obawy klienta, czyli uzyskanie najlepszych efektów mycia w bardzo małym pomieszczeniu zostały więc rozwiane, całkowicie elektronicznie sterowany przebieg cyklu, krótkie programy oraz nieliczne czynności, które wykonuje obsługa (BlueConcept) powodują, iż właściciele SUMI cieszą się z podjętej decyzji zakupowej.

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Odzysk ciepła: dobry klimat wewnętrzny, lepsza wydajność

  Opcja odzysku ciepła zapewnia odpowiedni klimat wewnętrzny i lepszą wydajność energetyczną.


  Zmywarka uniwersalna - seria DV / FV

  Prawdziwą siłę zaawansowanej technologii mycia MEIKO odzwierciedlają zmywarki uniwersalne z serii DV /FV. Każde urządzenie zaprojektowano pod kątem uzyskania maksymalnej wydajności mycia. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z idealnie dopracowaną techniką usuwania nieczystości sprawiają, że zarówno zmywarka uniwersalna z lini DV, jak i FV stanowi popularny wybór wśród naszych klientów. Z urządzeniami MEIKO, mycie dużych naczyń takich jak garnki, patelnie, tace czy pojemniki  nie stanowi najmniejszego problemu.

  Wyświetl szczegóły